Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak se muži chovají bezprostředně po sexu

14.10.2017
Foto: 123rf.com

Mužské chování se bezprostředně po sexuálním aktu velmi liší. V první řadě záleží na charakteru konkrétního jedince a na míře lásky, kterou k vám chová. Často však podobné vrtochy můžete zpozorovat jak u milujícího muže, tak u týpka, kterého jste potkala před pár hodinami v klubu.

Pokud u vás proběhl sex na jednu noc, mužské chování ani nemá cenu podrobně analyzovat, jelikož bádání nad tím, co se za jeho chováním vlastně skrývá, bude jenom zbytečnou ztrátou času. V podstatě se totiž lišit nebude – zřejmě vás poplácá po zadku, řekne vám, že jste dračice, a bez okolků usne. A to i v případě, kdy se jedna vášnivá noc přehoupne v dlouholetý a pevný vztah.

Jak se tedy drtivá většina mužů chová bezprostředně po sexu a co z jejich chování můžete vyčíst? Dočtete se v následujících řádcích!

Převalí se na druhý bok a beze slova usne

Většina mužů je po sexu velmi vyčerpaná a nezřídka se rázem po aktu ponoří do říše snů. Nemějte jim to za zlé. Sex příjemně vyčerpává a beze slova usnout může jakkoliv zamilovaný muž i vášnivý příležitostný milenec.

Skládá vám jednu poklonu za druhou

Někteří muži rádi své sexuální partnerky po milování do nebe vychvalují. Často to však bývá proto, že stejná slova chvály očekávají i od nich, nebo zkrátka proto, že je partnerka po sexuální stránce velmi přitahuje a neustále po ní touží. Milující partner většinou v podobném vychvalování používá citlivější výrazy a je o něco přítulnější než muž, který vás bere jenom jako prostřednici k uspokojení svého sexuálního chtíče.

Běží do sprchy

Existují i tací, kteří ihned po sexu honem běží do sprchy. Jsou zřejmě úzkostlivější na hygienu a celkově se nedokáží příliš odreagovat. Pokud vás po sexu alespoň na chvilku „nepomuchlá“ a rázem běží do koupelny, zřejmě má problém buď sám se sebou, nebo si vás dostatečně jako ženy neváží.

Něžně vás objímá a šeptá vám slůvka něhy

Skutečně zamilovaní jedinci, kteří své partnerky vnímají nejenom jako sexuální bohyně, ale i jako živé milované bytosti z masa a kostí, svou milou po sexu zasypou něhou a sladkými slůvky lásky. O sexu však nemusí padnout jediné slovo, protože sexuální akt vnímají spíše jako výron citů než primárně jako fyzické uspokojení.

Chladně se od vás odtáhne a nevšímá si vás

Egoisticky smýšlející jedinci si po sexu vychutnávají vlastní blaho a nemají rádi, když se k nim partnerka příliš „lísá“. Její role po vyvrcholení totiž skončila a zdá se jim opět všední a nezajímavá. Nemají tedy potřebu pokračovat v něžnostech a partnerku bez okolků přehlížejí. Nemusím snad dodávat, že podobné typy mužů nemají ani ponětí o tom, co skutečná láska obnáší.

A jak jste na tom vy? Máte štěstí na milující muže, nebo přitahujete spíše povrchní floutky, kteří upřednostňují svoji osobu?

 Jana

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook