Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak přivést muže k šílenství? Ústy!

7.9.2016
Foto: 123rf.com

Patříte mezi milovnice orálních hrátek, nebo se vám tato praktika příčí? Většina mužů orální sex miluje a byli by rádi, kdyby je partnerka dokázala uspokojit a občas jim tuto praktiku dopřála. Podívejte se s námi, jak orálnímu sexu přijít na chuť a dovést muže k šílenství.

1) Hygiena na prvním místě

Pokud máte problém s touto sexuální praktikou z důvodu, že vám penis vašeho protějšku divně chutná nebo nevoní, není nic jednoduššího než svého partnera svést k hrátkám ve sprše. Ve sprše si jej umyjte a berte to jako společnou předehru, která vás oba nažhaví.

2) Nadvláda muže

Chcete ve svém protějšku probudit naprostého ďábla? Dejte si při orálním sexu ruce za záda a nechte muže, aby určoval tempo, přírazy, popřípadě vás držel za hlavu a sám přirážel. Nechte muže, aby vám řekl, jestli jej máte dráždit jazykem nebo jen rty. Uvidíte, jak jej tato nadvláda vzruší a vydráždí.

3) Hluboko do krku

Mnozí muži sní o hlubokém proniknutí penisu do úst, mnohdy až po kořen. Tato technika může vyvolat dávicí reflex, ale nezoufejte – hluboké pronikání se dá naučit. Vyzkoušejte při orálním sexu polohu, kdy si lehnete na záda a zakloníte hlavu. Muž pak bude pronikat do úst jednodušeji a vám to bude také příjemnější.

4) Polykání

Věčně se opakující otázka polykání. Věřte tomu, že dobrý může být orální sex i bez polykání spermatu. Můžete se s partnerem domluvit, že nastavíte například prsa nebo jen tvář. Pokud máte k polykání odpor, určitě se nenechte nutit. Pokud vám to však nevadí nebo se vám to dokonce líbí, věřte, že váš muž bude vrnět blahem a dovedete jej tím až na úplný vrchol vzrušení.

5) Užívejte si to

Není nic horšího, než když jakoukoliv sexuální praktiku děláte jen kvůli svému protějšku. Pro muže je důležité, abyste si vzájemné laskání užili a aby se vám to také líbilo. Užívejte si orální sex naplno a projevte to třeba mírným vzdycháním, klidně mlaskáním a dalšími způsoby, aby bylo vidět, že vás to opravdu baví a vzrušuje.

Další extra tipy

  • Zkuste při orálním sexu dělat stejný pohyb jazykem jako když lížete zmrzlinu. Použijte celou plochu svého jazyka, vystrčte ho a lízejte odspodu nahoru.
  • Dejte si do úst kostku ledu a pak uspokojte protějšek ledovým jazykem a ústy. To samé můžete zkusit s čímkoliv teplým. Změny teplot umocní vzrušení.
  • Udržujte s protějškem oční kontakt. Není nic dráždivějšího než váš šibalský a ďábelský pohled do jeho očí, zrovna když ho máte v puse…
  • Nebojte se k orálnímu sexu ústy přidat i ruku. Můžete protějšek hladit, masírovat nebo najít mužský bod G.
  • Napadlo vás někdy použít při orálním sexu spodní část jazyka? Tato část jazyka je mnohem jemnější a příjemnější, rozhodně to tedy vyzkoušejte.

Líbí se vám tato praktika, nebo se orálnímu sexu vyhýbáte?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook