Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak přežít začátek nového roku, když jste single

10.2.2016
Žena

Zamilovaná selfíčka, společná předsevzetí, nadcházející Valentýn… Pěkná otrava pro nezadané! Jak ale ve zdraví a klidu přežít začátek nového roku, kdy se novým začátkům, láskám a oslavám zamilovanosti pějí samé ódy? Dáme vám pár tipů, jak se ze samoty a okolí nezbláznit!

Běžte taky do fitka!

Největší klišé prvního ledna je: „Začínám cvičit!“ I přesto, že se vám dávání si předsevzetí příčí nebo zkrátka vyhýbá, do fitka můžete vyrazit tak jako tak. Nebudete sedět doma a stýskat si nad tím, že nemáte partnera, a navíc můžete ve fitku okouknout místní krasavce. Možná zjistíte, že ten svalnatý frajírek je vlastně úplně pohodový chlap nebo že ten tichý soused má překvapivě velké svaly! Vyrazit s kamarádkou je navíc ta úplně nejlepší volba.

Vybírejte si

Jedním z důvodů toho, že jste sama, je možná vaše vybíravost. To je ovšem naprosto v pořádku. Každá žena má své představy o protějšku, i ty by však měly zůstávat nohama za zemi. „Aby mě měl rád, aby měl rád děti, aby byl vtipný a slušný, aby uměl vydělat peníze, aby uměl opravit…“, to vše a mnohem více si každá žena přehrává v hlavě, když přemítá o svém budoucím partnerovi. Trvejte na svých zásadách a nebojte se je sepsat třeba na papír. Sympatických, šikovných a nezadaných chlapíků po světě chodí stále spousta – nemyslete si, že ne. Mějte však na paměti, že pokud si stanovíte pravidel třeba 20, je velmi malá pravděpodobnost, že takového pana Dokonalého naleznete. Dokonalý totiž není nikdo.

Pečujte o sebe

Péče o pleť

Foto: 123rf.com

Že je zima, škaredé počasí – zkrátka den, kdy máte na vytahanou mikinu, ošlapané boty a zacuchané vlasy nárok? Nenechte se mýlit, přes den vás během vaší práce nebo cestování sledují desítky lidí. Co když mezi nimi bude i někdo, kdo by vás chtěl pozvat na kávu nebo rande? Dopřejte si proto jednou za týden svůj očistný rituál a hezkou zkrášlující chvíli pro sebe. Maska na vlasy i obličej, pedikúra, úprava nehtů nebo vonná koupel s mořskou solí a příjemnou hudbou se na vás velmi blahodárně podepíší a okolí si toho rychle všimne.

Pozitivní, sebevědomá a otevřená novým věcem

Že vás nikdy nebavilo chodit po barech, hrát volejbal s přáteli nebo chodit na domácí karaoke party vašich kamarádů? Otevřete se novým věcem, možná jste jen doposud měla špatný úhel pohledu! Pamatujte, že být pozitivní, dobře naladěná a sebevědomá je smrtelná kombinace, která muže přitahuje. Možná zjistíte, kolik vašich přátel má hezké a sympatické kamarády…

Jaké místo je podle vás ideální pro hledání protějšku?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook