Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak poznáte, že jste opravdu dobrá v posteli?

17.6.2017
Foto: 123rf.com

Jak se pozná žena, která bude dobrá v posteli? Podle závěrů vědců se dá kvalitní milenka s jistotou určit podle skrytých signálů. Muži mají prý šestý smysl právě v této oblasti (a nás to ani nepřekvapuje) a vycítí naše sexuální kvality údajně již při první schůzce.

Za blonďatou kráskou na podpatcích a v minisukni, na kterou bylo použito méně materiálu než na kapesník, se otočí nejeden muž a většině z nich bleskne hlavou myšlena, že by taková žena byla určitě v posteli dračice. Je to ale opravdu tak? První dojem může často klamat a očividně sebevědomá dívka může v posteli ležet jako prkno, a naopak zakřiknutá žena sedící v koutě se při postelových hrátkách může proměnit v divošku. Jaké signály na vás vyzradí, do které kategorie se řadíte?

Žena ví, kam chce jít

Každý muž podvědomě zbystří, pokud mu žena není schopna odpovědět na otázku, kam chce jít na večeři. Ještě více frustrující je pro ně otázka „No já nevím, kam bys chtěl jít ty?“ Ženy, které mají hned jasno a nebojí se to projevit, bývají také stejně akční a rozhodné i v posteli. Předejdou tak mnohým špatným domněnkám a nemusí se bát, že jim jejich milenec uteče za „první minisukní“, která projde kolem. Některé věci lze vyčíst i z toho, jak si žena vychutnává jídlo. Ta, která jí rychle, bude hodně vášnivá. Naopak žena, která se v jídle spíše nimrá, si milování obvykle vychutnává a raduje se z toho požitku.

Žena miluje tanec

Tanec a sex k sobě patří tak nějak od nepaměti. Spousta tanečních figur a pohybů je velice přitažlivých a ladné vlnění ženiných boků nenechá jednoho muže chladným. Pokud je tedy žena dobrá tanečnice, jistě bude dobře ovládat i milostný tanec. Navíc tyto ženy jsou obvykle sebevědomé a společenské, a to všechno se poté odráží v sexuálním životě.

Žena dobře líbá

V tak známé věci, jako je polibek, se odrazí prakticky celá vaše vášnivost a sexuální dravost. Je důležité, zda při líbání používáte pouze rty, nebo prožíváte polibek celým tělem. Jestliže dokážete partnera nažhavit již pouhým polibkem, určitě se začne těšit na milostné hrátky s vámi. Naopak pokud se muž se ženou začne nudit již během líbání, nejspíš to nebude lepší ani v posteli.

Ženu prozradí i zmrzlina

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Podle vědců se dá usuzovat o vaší sexuální kvalitě i z typu zmrzliny, kterou si s oblibou dáváte. Čokoládová prozrazuje smyslnost, ale také jistý sklon k nudě. Banánová zmrzlina ukazuje na schopnost vcítění se, značí také velkorysost a čestnost. Milovnice zmrzliny pistáciové a mátové bývají sobecké a upřednostňují v sexu hlavně sebe. Vanilková zmrzlina značí ženu spontánní, upřímnou a impulsivní, a jahodová velkou romantičku, trochu naivní a plachou.

Tak co? Poznaly jste se v některém z těchto znaků? Myslíte, že jste vášnivé, a sex je vaším oblíbeným koníčkem, nebo raději trávíte večery s knížkou či u televize? Ať tak nebo onak, vždy buďte především sama sebou, a uvidíte, že váš sexuální život bude bez předstírání a přetvářek mnohem lepší a žhavější.

Martina Mádlová     

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook