Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak poznat skvělého chlapa do života i do postele

15.4.2017
Foto: 123rf.com

Muži jsou občas pěkně nevyzpytatelní. Na prvním rande se vám jeví jako seriózní a rozumní, po pár dalších schůzkách se však ukazují v těch pravých barvách. Nemějte nasazené růžové brýle a poznejte už na začátku, zda to bude ten správný muž do vašeho života i do postele!

Je aktivní

Má rád sport, rád vyráží do přírody a na výlety, tráví čas se svými přáteli. Tyto záliby patří muži, který má tu správnou vášeň pro život. Muži, kteří jsou pasivní, neustále si stěžují, reptají nebo jsou stále nespokojení, nejsou příliš dobrými společníky. Naopak aktivní muži chtějí neustále posouvat své limity a rádi poznávají nové věci a dobrodružství.

Nebojí se být jiný

Má extravagantní styl oblékání? Nosí netradiční účes? Je jakýmkoliv způsobem „jiný“ a nestydí se za to? Pokud se váš idol zkrátka nebojí být odlišný a vybočuje z řady, značí to o něm, že si je sám sebou jistý a nestará se o to, co si o něm myslí ostatní.

Je zdravě sebevědomý

Tito muži jsou spokojeni se svým životem a nemusí se povyšovat a dokazovat si, že jsou pro ženy a své okolí stále atraktivní a žádoucí. Nemusí to být přímo lvi salonů, sebevědomí muži však mají pevné hodnoty a ví, jak chutná kvalitní život.

Skvěle líbá

Už jste se setkala s mužem, který neumí líbat? Jak vás přitahoval? Určitě méně než muž, který toto umění ovládá dokonale. Takoví muži mají větší úspěch u žen a tím i více zkušeností v posteli. Pokud tedy váš vyvolený krásně líbá, těšte se na to, co vám předvede večer.

Je pro vás výzvou

Ženy vždy hledají muže, ke kterému mohou vzhlížet. Pokud je váš nový objev v něčem výjimečný, můžete jej za něco obdivovat a je vám inspirací, je to ten správný typ muže, který vás může udělat šťastnou po zbytek života. Navíc, který muž by nebyl rád za váš obdiv?

Je cílevědomý

Tito muži mají ve svém životě jasno. Pokud s vámi sdílí své plány do budoucna, a to jak pracovní, tak ty osobní, pak je to známka toho, že vás vedle něj čeká příjemný život. Muži, kteří neustále stojí na jednom místě, začnou dříve či později „flákat“ i vztah a čeká vás pouze a jen nuda.

Věří si za volantem

Věřte tomu nebo ne, ale muži, kteří mají pevně v rukou volant jejich auta a skvěle řídí, budou mít pevně v rukou i vás a celkově celý svůj život. Tato rovnice prostě funguje. Navíc jsou takoví muži dost sexy, že?

Dokáže vás rozesmát

Pokud se muž snaží, abyste se s ním dobře bavila nenucenou a přirozenou cestou, nebo aby vám vykouzlil úsměv na tváři, můžete se na příjemný život s ním spolehnout. Smysl pro humor je dle mnohých žen jednou z nejdůležitějších vlastností ideálního partnera. Pokud vás jeho přítomnost a on sám zkrátka baví, pusťte se do toho!

A jaký by měl být podle vás váš ideální partner?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook