Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak pečovat o řasy

30.11.2017
Foto: pixabay.com

Pěstěné a husté řasy jsou chloubou každé ženy. Rámují totiž okna do našich duší – oči. Řasy mají velkou moc, jelikož dokáží podtrhovat ženskou krásu, ale mohou mít na vzhled i zcela negativní účinky. Pokud má žena místo řas, kvůli nesprávné péči, jenom pár „vypelichaných štětinek“, může to z ní udělat doslova šedou myšku!

Pečujte o řasy ráno i večer

Aby vaše řasy byly plné síly a zářily zdravím, je potřeba pečovat o ně dvakrát denně – ráno a večer. Ráno byste řasy měla omývat teplým čajem (ne příliš silným) nebo převařenou vodou a posléze zvláčnit oblast víček obyčejným krémem na oči. Večer před spaním pečlivě očistěte oblast očí a řas od líčidel. Aby bylo o řasy důkladně postaráno a nestrádaly od vašeho silného drhnutí, je třeba používat speciální odličovací prostředky.

Na noc natřete řasy vitaminovým balzámem či olejem, který je speciálně vyvinutý na řasy nebo oblast víček – neměly by být matné. Do univerzálních prostředků, které se mohou používat jak na řasy, tak na víčka, spadají zejména ricinový nebo růžový olej.

Nezapomínejte hýčkat i okolí očí

Aby vaše řasy vypadaly k světu, je potřeba pečovat i okolí svých očí. Při nesprávné péči o okolí očí se totiž řasy mohou zbytečně lámat a mohou být nepříjemně zapadlé (kruhy a otoky pod očima jim nedají vyniknout). Krém, který je pro tuto oblast vyvinut, by se měl používat dvakrát denně – ráno a večer. Při nanášení krému před spaním si však dejte záležet na tom, aby se krém dostatečně vsákl. Zbytky krému vždy raději vysušte pomocí ubrousku, jelikož jeho pozůstatky mohou způsobit, že se ráno probudíte s nepěkně opuchlýma očima.

Jak vybrat správnou řasenku?

Na kvalitní řasence záleží skutečně hodně, zejména pokud se líčíte každý den. Pokud máte zesláblé řasy, měly byste brát zřetel zejména na komponenty, ze kterých je daná řasenka vyrobena. Obzvláště důležité je, aby řasenka obsahovala ricinový olej, který hydratuje kořínky řas a stimuluje jejich růst.

V případě, že máte přecitlivělé oči, špatný zrak, takže musíte nosit brýle či kontaktní čočky, vybírejte řasenku s označením „Pro citlivé oči“. Pamatujte, že řasenka by se měla měnit minimálně jednou za čtyři měsíce.

Krásné řasy dělají z žen svůdná a neodolatelná stvoření. Nenechte muže v klidu a rozpalte je ohnivým pohledem!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook