Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak ozdobit stromeček? Máme pro vás 4 tipy!

20.12.2015
vánoční stromek

Také každý rok zdobíte stromeček stále stejnými ozdobami? A už vám jeho vzhled nebaví? Letos zkuste něco nového! Přinášíme vám čtyři skvělé tipy, jak stromek ozdobit netradičně!

Dřevěná scenerie

Máte rádi přírodu a v interiéru přírodní materiály? Pak do vašeho domu či bytu rozhodně patří tento stromek! Je menší, má ozdobičky ve tvaru zvířátek (sov, sobů apod.). A rozhodně nesmí chybět (elektrické) svíčky, aby evokoval pocit, že se přirozeně nachází před babiččiným domem na vesnici….

Dřevěné ozdoby

Foto: countryliving.com

Duha

Máte doma mnoho různě barevných ozdobiček? Zkuste si nimi tento rok vyzvořit něco zcela unikátního! Duhový stromek! Ten na obrázku vypadá fantasticky…. Ombré efekty jsou zrovna v kurzu!

Duhový stromek

Foto: countryliving.com

Klasická modrá a červená

Mnoho domácností zdobí svůj stromek v duchu jedné barvy a často se hodně použivá zlatá, stříbrná a bronzová. Tento rok bude v kurzu sytá modrá v kombinaci s klasickou vánoční červenou. Neomezujte se jen na klasickí ozdoby ve tvaru koulí, ale přidejte i další ornamenty, které nejsou tak typické.

Klasika

Foto: countryliving.com

Nápis

Stromek nemusí zdobit poute ozdobičky, a pokud se vám tedy nechce obměňovat vše, stačí něco originálního do stávající scenerie přidat… Třeba nápis!

Stromek s nápisem

Foto: countryliving.com

Jaký stromek se líbí Vám?

Veronika Březinová

Zdroj: designlive.cz

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook