Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak neztratit vášeň v dlouholetém vztahu

20.10.2017
Foto: 123rf.com

Člověk nikdy předem neví, co přesně ho čeká za dlouhá léta poté, co před oltářem vyřkne své osudové ANO! Vždycky však po boku své drahé polovičky doufá v pohádkový život typu: „A žili šťastně až do smrti.“ Bohužel tato magická formulka není samozřejmostí, a abychom si uchovali vzájemnou úctu a hlavně neztratili životabudič v podobě vášně, musíme se hodně snažit a vzájemné pouto lásky neustále zdokonalovat.

Mnohé páry se přiznávají k tomu, že již po několika společně strávených letech jejich vztah prochází velkými krizemi, které se dají ustát jenom s notnou dávkou trpělivosti. Takové vztahové problémy bohužel hasí veškeré city, které k sobě dvojice doposud chovala. Všichni, kteří se vdávají a žení z čisté lásky, však svůj plamínek silou vůle znovu zažehnou. Přečtěte si následující rady a vězte, že váš plamen lásky bude doslova a do písmene věčný!

Polibky na dobrou noc

Nikdy nezapomínejte na tuto zdánlivou maličkost. Polibek na dobrou noc nebo před odchodem do práce prohlubuje vztahy a sbližuje páry, které jsou svoje i desítky let.

Vzájemná zodpovědnost

Se vstupem do manželství je potřeba si uvědomit, že hra skončila a je na řadě opravdový život, kdy na sebe berete vzájemnou zodpovědnost. V opačném případě můžete očekávat, že manželství vás brzy omrzí a budete ho brát příliš na lehkou váhu. Tím docílíte toho, že vás hezky rychle opustí i vzájemná sexuální a psychická přitažlivost a budete toužit po novém povyražení.

„Miluji tě!“

„Miluji tě“ je to nejkrásnější a nejsilnější, co od vás protějšek může uslyšet. Nestyďte se plýtvat něhou i ve společnosti nebo v intimních chvilkách a nebojte se, že vám tato magická formulka zevšední.

Nemluvte o svém vztahu negativně

Nedopusťte, aby o vašem vztahu druzí mluvili špatně, a o své polovičce vždy hovořte jenom s úctou. Můžete se nejlepší kamarádce například svěřit, jaký je váš muž nepřekonatelný milenec. J

Vzájemně se dotýkejte

Vzájemné doteky dělají divy! Proto se dotýkejte při každé příležitosti. Na procházkách se držte za ruku, klaďte hlavu na rameno svého milého, líbejte se a objímejte se. Budete tak po sobě pořád toužit a vzájemné doteky se pro vás stanou životně důležitým aspektem, bez něhož nebudete moci být.

Dělejte si pravidelné chvilky jenom pro sebe

Alespoň jednou týdně odvolejte na večer veškeré schůzky a věnujte se jeden druhému. Děti pošlete k babičce a můžete si zajít třeba do kina, do restaurace nebo si jenom v teple domova otevřít dobré víno. Z pravidelně strávených chvilek jenom ve dvou si udělejte rituál, na který se budete těšit a který vás bude ještě více sbližovat.

Milujte se a množte se

Co si budeme povídat. Sex je jedním ze stavebních pilířů vztahu. Když to v něm neklape, může docházet k odcizení a nevěře. Proto o sexu mluvte, dělejte věci, které protějšek ocení, buďte sexy za každé příležitosti a svádějte ho, jako byste měli do svatby ještě několik hodně dlouhých vášnivých nocí. Naučte se, jak ho můžete pořádně rozpálit, a do konce vašich dnů toho patřičně zneužívejte.

Manžel by měl být váš nejvěrnější společník, přítel do nepohody i vytrvalý milenec, který vás dokáže uspokojit po všech stránkách. Snažte se mu být rovnocenným partnerem.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook