Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak na opravdové nahé líčení?

27.10.2016
Foto: pinterest.com

Mnoho z vás se s tím už někdy setkalo – přála jste si vytvořit dokonale neviditelný make-up, který bezchybně podtrhne vaše přednosti. Místo toho váš make-up vypadá jako obvykle, případně vaše tvář nese i přes veškerou snahu viditelné stopy líčidel. Nezoufejte, dnes si totiž ukážeme, jak na to!

Určitě znáte fotky modelek a celebrit z reálného života. Často na ně hledíte se závistí – vždyť ony jsou tak krásné i nenamalované! S takovými ženami, které jsou přirozeně krásné, se zrovna VY nemůžete srovnávat, protože když se nenamalujete, všichni se vás ptají, jestli nejste nemocná. Čím to tedy je? Je to snad genetickou výbavou?

Milé dámy – chyba lávky!

To, co se zdá být obličejem bez jediné stopy make-upu, je jedno z nejvíce střežených tajemství vůbec – a tím je kouzlo dokonale neviditelného make-upu! S trochou cviku se může dokonalá bohyně stát i z vás. A co je ještě lepší – nezabere vám to více než 3 minuty!

Nevěříte?

Základem celého líčení je dokonale čistá pleť. Po noci mohou být na vaší tváři částečky nečistot, proto neváhejte s použitím čisticího gelu a micelární vody i přesto, že jste se odlíčila večer. Tvář osušte ručníkem a naneste svůj běžný denní krém, pečující olej, případně sérum. Výhodou ranního i večerního čištění pleti je mimo jiné i to, že vaše pleť lépe vstřebá všechny pečující složky. Rozhodně nezapomínejte na použití očního krému, který vyhovuje speciálním potřebám očního okolí.

Nyní sáhněte po lehkém krycím make-upu, díky kterému sjednotíte tón pleti. Pro účely nahého líčení vám skvěle poslouží BB krém, případně make-up v pěnové verzi, díky kterým se vaše pleť projasní, ale zároveň si zachová přirozený vzhled. Následně produkty ještě zapracujte do pleti za pomoci štětce. V případě přetrvávajících nedokonalostí sáhněte po korektoru.

Následuje konturování tváře za pomoci bronzeru. Na široký štětec naneste produkt a aplikujte ho pod lícní kosti a na část čela, která pomalu přechází ve vlasy.

I opticky neupravené obočí si zaslouží svoji péči. Nejprve ho vyplňte stínem, či oblíbenou tužkou a zafixujte gelem. Letošním trendem je přirozeně vypadající a husté obočí, nemusíte se tedy bát ho vyčesat trochu směrem vzhůru, aby vypadalo o něco silněji.

Po úpravě obočí přichází čas na řasenku, kterou aplikujte jak na horní, tak na spodní linii řas.

Malým trikem pro krásu je máslo na rty, případně rtěnka v odstínech tělové či zastřeně červené, kterou aplikujete na rty, a přebytek barvy následně obtisknete do papírového kapesníčku. Pokud je na vás barva stále moc výrazná, můžete ji zjemnit trochou korektoru, který nanesete jako druhou vrstvu.

A jako třešnička na dortu sáhněte po pečujícím oleji, který jemně vklepejte do oblasti lícních kostí. Olej vaši pleť dokonale rozjasní, ale bude mnohem jemnější než rozjasňovač.

Nyní znáte tajemství dokonalého nahého líčení!

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook