Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak na masáž prostaty a hráze

4.11.2017
Foto: 123rf.com

O ženském bodu G bylo napsáno již spousta zajímavostí a návodů, jak tento bod najít a následně dráždit. Slyšeli jste však někdy o mužském bodu G? Jeho dráždění a stimulace dokáže muže přivést k neskutečně silnému orgasmu. Inspirujte se, jak svému protějšku zařídit intenzivní a neobvyklý zážitek.

Mužský bod G naleznete na horní anální stěně, zhruba na délku prstu. Nahmatat jej můžete buď zvenčí, přes takzvanou hráz, která se nachází zvnějšku pod varlaty, nebo také zevnitř anální stěny. Bod G neboli také prostata je orgán o velikosti švestky a obsahuje sekret, který se při ejakulaci mísí se spermiemi.

Při dráždění tohoto bodu potřebujete lubrikační gel a postačí vám k tomu prst nebo můžete použít také anální hračku, kterou koupíte v jakémkoliv erotickém obchodě.

Začněte jemnou masáží kolem análního otvoru, aby se váš protějšek uvolnil, můžete se přitom věnovat také jeho penisu a spojit tyto hrátky s orálním sexem. Poté, když je protějšek uvolněný a vzrušený, pomalu a něžně mu zasuňte prst do konečníku a začněte jej dráždit krouživými pohyby.

Prostatu masírujte také přes hráz, nejenže je tato praktika mužům velmi příjemná, navíc má i příznivé zdravotní účinky. Pravidelná masáž prostaty snižuje riziko rakoviny a zánětu prostaty. Hráz můžete masírovat také pomocí lubrikantu a zkuste měnit tlak, začněte něžně a poté tlak zesilujte.

Lubrikační gel můžete nahradit také malým množstvím oleje a zkuste svého partnera nejdříve hladit a poté jemně kružte jedním prstem kolem a následně uvnitř. Vnímejte, jak na vaše doteky bude partner reagovat a snažte se vyjít vstříc také jeho pohybům.

Kromě masáže prostaty a hráze se věnujte i jiným erotogenním zónám. Ať už se jedná o podbřišek nebo velmi citlivou oblast varlat. I toto místo může být zdrojem slasti. Vyzkoušejte varlata hladit, líbat a také sát.

Zkuste při orálním sexu vsadit také na tip, který každého muže dostane do kolen. Najděte mezi varlaty linii, která může vypadat jako šev, a tuto linku kopírujte jazykem. Tlačte jazykem od nejnižšího bodu až nahoru. Olizujte toto místo zlehka a několikrát opakujte.

Zajímavým zážitkem jsou také hrátky s varlaty. Vezměte varle do úst a zkuste udělat pohyb ústy, jako kdybyste chtěli něco říct nebo zabručet. Rozvibrujete tak ústa a tlak, který vytvoříte, váš protějšek přinese až na vrchol blaha.

Pozornost věnujte také uzdičce na penisu. Ta si zaslouží zvláštní pozornost. Drážděte ji dechem, lízejte ji a toto místo můžete také sát. Dostaňte muže vzrušujícím drážděním a nechte ho zakusit, jaké to je zažít dlouhý a velmi intenzivní orgasmus.

Pro delší a silnější orgasmus můžete také vyzkoušet speciální trik – těsně před vyvrcholením stiskněte spodní stranu penisu až u kořene. Toto místo stiskněte na jednu až dvě vteřiny. Dalším trikem je těsně před vyvrcholením laskat jazykem nebo prsty hráz mezi varlaty a konečníkem a opět toto místo jemně stisknout, když cítíte a vidíte, že muž bude ejakulovat. Na takový orgasmus opravdu jen tak nezapomene.

Věnujete těmto místům při erotických hrátkách dostatek pozornosti?

 Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook