Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak na krásné poprsí

23.9.2017

Velké a hlavně pevné a pěkně tvarované poprsí je snem každé ženy. Ty šťastnější z nás, které byly obdařeny krásným poprsím od přírody, si mohou bez problémů dovolit oblékat lechtivé halenky s hlubokým výstřihem třeba každý den. Ovšem jestli zrovna vy patříte mezi tu méně šťastnou většinu, nezoufejte a čtěte dál!

Pokud chcete vypadat jako „majitelka“ bujného poprsí, můžete se samozřejmě navléknout do push-up podprsenky, která zmate kdejaké mužské oko. Uvědomte si však, že problém stejně zůstává nevyřešen, jelikož jakmile se vám mužské ruce šmátralky dostanou až do podprsenky, stejně uvidí vaše chlouby v celé jejich „kráse“.

Můžete si samozřejmě zaplatit i drahou plastickou operaci, kterou často využívají zejména ženy, jejichž poprsí fatálně utrpělo v období ranného mateřství. Jedná se však o velmi nákladnou a ne vždy zcela bezpečnou proceduru. Nehledě na to, že většina lidí (včetně všech mužů) ihned pozná, že se jedná o implantáty, jelikož silikonové poprsí většinou vypadá velmi nepřirozeně a existují i tací jedinci, které umělá ňadra přímo odpuzují.

Jak si tedy přirozenou cestou zajistit pevné a přitažlivé poprsí?

  1. Správně vybírejte podprsenku – Podprsenka by neměla vaše poprsí zbytečně utlačovat a měla byste se v ní cítit příjemně a pohodlně.
  1. Dělejte si pravidelnou masáž ňader – Můžete o pomoc požádat svého partnera, což oběma stranám bude příjemnější. Dejte si však pozor na to, s jakou intenzitou masáž provádíte – nemělo by vás to bolet! Navíc při větší síle může docházet k nepříjemnému roztahování kůže.
  1. Dávejte si kontrastní sprchu – Kontrastní sprcha totiž pomáhá zpevňovat nejen poprsí, ale celé tělo!
  1. Používejte speciální krémy na oblast dekoltu
  1. Pravidelně cvičte – Jestliže budete dělat cviky určené ke zpevnění poprsí, vaše hrudní svaly budou ve formě, a pozitivně tak budete působit i na svůj krevní oběh.
  1. Snažte se jíst zdravě – Správný životní styl pozitivně působí nejenom na naši duši, ale i na naše tělo. Divila byste se, jaký dopad má na naši tělesnou schránku zdravá strava. Stačí dodržovat životosprávu, jíst pravidelně, zapojit do svého jídelníčku hodně zeleniny, ovoce, plodů moře atd., a uvidíte, že se vám tělo (včetně vašeho poprsí) brzy vřele odvděčí.

Věřte, že každá z nás může vypadat skvěle. Pro krásu se však musí trpět, a proto buďte svědomitá a neházejte hned z kraje flintu do žita. Mějte na paměti, že trpělivost přináší růže.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook