Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak mu to dokonale udělat rukou

2.9.2017
Foto: 123rf.com

Potěšte partnera vzrušující masáží, příjemným hlazením a doveďte ho k nezapomenutelnému orgasmu. Nechte si poradit, jak se stát opravdovou bohyní předehry a ukažte svému protějšku, že přesně víte, kam a jak sáhnout.

1) Dbejte na péči o své ruce. Abyste svůj protějšek potěšila rukou, měly by být vaše dlaně hebké, měkké a příjemné. Používejte krémy a také věnujte péči o své nehty.

2) Dejte si pozor na šperky, ostré prsteny nebo náramky. Při erotických hrátkách si raději všechny šperky sundejte a užijte si volné ruce.

3) Začněte pomalou předehrou. Nejdříve muži sáhněte do rozkroku. Můžete jej navnadit klidně v restauraci pod stolem nebo v autě, než přijedete k domu. Rozdrážděte ho, aby se těšil na další hrátky.

4) Při vhodné příležitosti mu penis vyndejte z kalhot a masírujte ho mimo oblečení. Toto hlazení váš protějšek naladí a nažhaví na další akci.

5) Nezapomínejte se věnovat ani oblasti hráze, hladit na žaludu a také pod varlaty. Až po chvilce přejděte ke špičce a letmými, velmi jemnými pohyby kružte rukou kolem penisu dokola.

6) Poté svůj protějšek začněte dráždit tak, jak to má rád. Ptejte se ho, jak se mu to líbí, jestli to chce pomaleji nebo naopak rychleji. Klidně u toho mluvte nebo mu vzrušivě řekněte, jak se vám to líbí.

7) Nechte svůj protějšek, aby vám ukázal, co je mu nejpříjemnější. Ať vezme vaši ruku a navede vás tak, jak se mu to líbí. Nezapomeňte na lubrikant, olejíček nebo použijte sliny.

8) Penis uchopte vždy celou rukou a klidně zkuste trochu stisknout. Začněte pomaleji a pak zrychlujte. S blížícím se koncem však nemůžete přestat, šetřete si síly. Pokud budete unavená, kombinujte ruku a ústa.

9) Kromě masáže varlat zkuste partnera masírovat i mezi varlaty a konečníkem. V tomto místě se nachází jedna z nejvíc vzrušujících mužských zón. Nebojte se prstem zajet i dovnitř a uvidíte reakci svého protějšku.

10) Penis masírujte plynulými pohyby a tahy nahoru a dolů. Kombinujte silnější stisknutí dlaně s chvílemi, kdy úchop povolíte. Když cítíte, že se blíží ejakulace, zrychlete a snažte se udržet tempo i stisk.

11) Vyzkoušejte masáž penisu tak, že z palce a ukazováčku uděláte prsten, kterým obejmete penis a budete po něm klouzat. Vyzkoušet můžete i jemné kroužení, podobný pohyb, jako byste chtěla odšroubovat víčko.

Zkoušeli jste některou z těchto metod?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook