Geloren - kloubní výživa pro psy

Jak dodržet novoroční předsevzetí? S krabičkovou dietou to půjde snadno!

5.1.2016
Před a po

Začátek nového roku je obdobím, kdy si snad každý z nás dává různá předsevzetí. Plánujeme, že letos se už konečně naučíme nový jazyk nebo přestavíme obývák… Nejčastěji si ale lidé do nového roku slibují, že letos už určitě zhubnou. Jenže počítání kalorií je tak únavné a na přípravu zdravého, dietního jídla zkrátka není čas. Co s tím? Dieta do krabičky to vyřeší za vás!

Rozhodnutí, že chcete žít zdravěji, být v lepší formě a zhubnout pár kilogramů, je jen prvním krokem na dlouhé cestě k vysněné postavě. Mezi námi a dokonalou figurou stojí nespočet překážek. Většina lidí nevydrží dlouhodobě dodržovat upravený jídelníček, spousta ani přesně neví, jak své jídlo upravit. S tím pomáhá krabičková dieta. Vyvážené jídlo přesně na míru si můžete vyzvednout nebo nechat dovézt domů či do práce.

Jak to funguje?

Zvolíte si, zda chcete hubnout nebo jen dodržovat zdravou životosprávu, a na základě vašich preferencí vám tým profesionálů z dieta v krabičce sestaví vyvážený jídelníček. Nemusíte si už tedy lámat hlavu s tím, co jíst a jak jídlo správně zkombinovat, ani trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Dieta v krabičce obsahuje všech 5 částí jídelníčku: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Průměrný úbytek váhy se pohybuje mezi pěti a sedmi kilogramy měsíčně.

Spousta výhod

Ukázka krabičkového jídla

Foto: dietavkrabicce.cz

Ušetříte si čas a starosti, to je jasné. Ale jaké jsou další výhody krabičkové diety? Jídlo je skutečně čerstvé a přepravované v ideálních podmínkách, aby si svou čerstvost zachovalo co nejdéle. Vůbec se nejedná o službu, která by zruinovala vaši peněženku. Člověk pracující v kanceláři průměrně utratí za jídlo kolem dvou stovek denně – dieta v krabičce vás tak bude stát jen o padesátikorunu více. Jistě oceníte také možnost platit stravenkami.

Délku programu si vyberete podle svých preferencí. Můžete si objednat jeden týden nebo dokonce jen jeden den na zkoušku, abyste se sama přesvědčila, jestli vám tento systém stravování vyhovuje. Běžná délka je jeden nebo dva měsíce. Na rozdíl od domácích diet nehrozí, že by vám v polovině došla motivace. Krabičková dieta vám bude chodit až do konce programu. Své jídlo si můžete vyzvednout na patnácti místech v Praze nebo si ho v rámci hlavního města nechat doručit, a to i v oblasti Praha-východ a Praha-západ.

Více užitečných informací včetně aktuálního jídelníčku najdete na adrese: www.dietavkrabicce.cz/

Jak těžké je pro vás dodržovat diety? Vyzkoušela jste již někdy tuto službu? Podělte se s námi o své zkušenosti.

Iveta Karousová

RelatedPost

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook