Geloren - kloubní výživa pro psy

Interaktivní hračky: Výmysl moderní doby nebo užitečná pomůcka pro děti?

31.10.2018

Také se občas ztrácíte v záplavě hraček, které obchody nabízí? Která hračka stojí opravdu za to a do čeho raději peníze neinvestovat?

Bohatá nabídka v obchodech rozhodování neusnadní

Rodiče chtějí pro svoje děti vždycky to nejlepší. Někteří kupují svým ratolestem hraček víc, jiní méně, ale jedno mají společné. Občas jsou v hračkárnách úplně ztracení a neví, co svému potomkovi pořídit. Regály praskají ve švech a vybrat tu správnou hračku je jako hledat jehlu v kupce sena.

Hračka, která dítě učí novým věcem

V zásadě si musíte odpovědět na úplně jednoduchou otázku. K čemu chcete, aby hračka sloužila? Pokud chcete, aby byla vhodná na hraní a zároveň rozvíjela kognitivní schopnosti a dovednosti, pak pro vás máme tip: Zaměřte se na interaktivní hračky. Pořídíte je jak pro malá miminka, batolata tak i pro starší děti. Spojuje je jedno a to samé: Kromě zábavy s dítětem komunikují a učí ho.

Už malé dítě může potrénovat angličtinu

Některé interaktivní hračky vydávají zvuky, hrají písničky, opakují říkanky, naučí dítě barvy nebo počty. Záleží jenom na tom, co zrovna preferujete. Fantastickou interaktivní hračkou je například Pejskův stoleček Smart Stages, který je vhodný pro děti od 6 do 36 měsíců. Dokáže hrát písničky a učit děti názvy tvarů v češtině i angličtině. Vaše dítě díky interaktivnímu pomocníkovi zvládne čísla, barvy i druhy potravin a zvířat.

Zajímavější hračky, které jen tak neomrzí

Obyčejné plyšové hračky sice mohou u dětí vzbudit radost, ale většinou je velmi brzo odhodí. Oproti tomu hračky, které s dítětem komunikují, jsou pro malé objevitele mnohem zajímavější a zaujmou je na delší dobu. Právě proto se v obchodech vyplatí vybírat spíše tento druh didaktických hraček. Například na e-shopu Hawaj.cz je navíc najdete za velmi výhodné ceny a ušetříte.

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook