Geloren - kloubní výživa pro psy

Inspirujte se pařížskou módou

24.4.2016
Foto: pinterest.com

O francouzských ženách je známo, že jsou elegantní, mají skvělý vkus a každý jejich outfit je osobitý. A přesto u nich neuvidíte hluboké výstřihy, trička s nápisy nebo křiklavé barvy. Inspirujte se s námi oblečením, které vám padne a podtrhne i vaše přednosti. Buďte jako Francouzka.

1) Minimalismus a přirozenost

Francouzky si vystačí opravdu s málem. V jejich šatníku najdete pár halenek, jednobarevná trička s krátkým a dlouhým rukávem, ležérní džínovou bundu, malé černé šaty, kvalitní džíny a trenčkot.

2) Co v šatníku nenajdete

V šatníku málokdy najdete oblečení se značkami na viditelných místech, umělé materiály, příliš krátká trička nebo například hluboké výstřihy. Francouzky také nikdy neladí kabelku s oblečením.

3) Co v šatníku musíte mít

Podle francouzské módy se nosí černá a tmavě modrá barva. Nebojte se tuto kombinaci vyzkoušet. Zajímavou obměnou je také kombinace růžové a červené. Zároveň vám nesmí chybět boty v pánském stylu a velká košile, třeba půjčená od přítele.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

4) Zaměřeno na boty

Co se týče francouzského obouvání, můžeme říci, že boty pro Francouzky znamenají naprostý základ. Boty musí být kvalitní a vkusné, velice populární jsou také podpatky. Ženy zde umí na podpatcích chodit s opravdovou grácií.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

5) Barvy a vzory

Mezi nejčastější barvy oblečení patří černá a tmavě modrá. Někdy se Francouzky oblékají také do bílé nebo červené, to většinou, když mají dobrou náladu. Co se týče vzorů, jsou oblíbené malé květy, a to hlavně na šatech. A pak také pruhovaná trička.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

6) Oblečení vám musí sedět

Ve Francii opravdu nepotkáte ženu, která by byla nacpaná v menším oblečení nebo by měla průsvitné či neonově svítivé tričko. Každý kousek oblečení zde ženy nosí přesně na míru, padne jim velikost i barva a veškerý oděv odpovídá věku.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

7) Doplňky nade vše

Možná vám francouzská móda připadá příliš jednoduchá, ale každá žena tu dokáže i ten nejjednodušší outfit skvěle doladit doplňky. Oblíbenými kousky jsou velká kabelka, barevný šátek, tmavé brýle nebo nápadný náhrdelník. Francouzské ženy nosí šátky a šály kolem krku, na zápěstí, na kabelkách, v pase místo pásku i ve vlasech.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

8) Jak důležitá je kabelka

Nejoblíbenější mezi kabelkami je ta velká a prostorná, ale velké oblibě se těší i drobné psaníčko.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

9) Decentní účes i líčení

Málokdy potkáte francouzskou ženu, která má třeba modrý nebo fialový přeliv. To samé platí o výrazném a barevném líčení. Francouzské ženy si potrpí na kvalitní, dlouhodobou péči, a decentní a elegantní účesy i líčení.

10) V jednoduchosti je krása

Velmi oblíbené jsou jednoduché šaty, třeba malé černé. Ty pak můžete kombinovat s různými typy kardiganů, sak, ale i kabátů. Nezapomeňte opět na doplňky, například v podobě perel nebo kvalitních zlatých či stříbrných šperků. Málokterá Francouzka nosí bižuterii, a pokud ano, rozhodně to nepoznáte.

Líbí se vám francouzský styl oblékání?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook