Geloren - kloubní výživa pro psy

I dámy mají své úchylky. Podívejte se na nejpodivuhodnější sexuální praktiky

15.11.2018

Dávno jsou pryč doby, kdy byla sexuální témata tabu. Stále častěji se mluví o bizarních sexuálních praktikách, které vzrušují nejen muže, ale také mnohé ženy. Přestože se s partnerem divoce milujete, nebráníte se ani erotickým pomůckám, je možné, že někdo hluboko ve vaší mysli se vám promítají úplně jiné touhy, které jsou tak trochu za hranou.

Podle odborníků má každá žena nějakou sexuální úchylku. Zatímco některá miluje vibrátor více než penis svého manžela, jiná si zase raději dopřává milování ve třech. Ovšem existují mnohem podivnější sexuální praktiky. Přemýšlela jste například někdy o tom, jaké by to bylo oddávat se potěšení se zvířetem? Co se zvířetem, rovnou s drobným živočichem, jako je mravenec? Zdá se vám to úchylné? To ještě nic není.

Úchylky, k nimž se málokterá žena přizná veřejně

Samozřejmě je mnohem jednodušší říct, že dildo vás rozpálí více než partner, než přiznat, že vás uspokojí i pohled na určitou látku, například samet. I taková úchylka opravdu existuje a má svůj název. Sexuální rozkoš pohledem na samet, hedvábí či jiný druh látky se nazývá hafefilie. Dosáhla byste několikanásobného orgasmu, kdybyste se mazlila s hedvábím?

Pokud zbožňujete předehru ve vaně anebo ve sprše, není to nic neobvyklého. Jestliže ale dosáhnete vrcholu jen ponořením se do horké vody, potom jste ablutofilka. Zabrousíme i mezi poněkud nebezpečné úchylky, jako je belonefilie. Takového člověka vzrušují ostré špičky jehel a špendlíků.

Ve filmech pro dospělé je vidět mnohokrát, jak se pornoherečky divoce milují v kostele s knězem. Samozřejmě takové snímky jsou plné erotické inspirace, ale řeknete si, v pornu je možné všechno. Nicméně najdou se ženy, jež touží po sexu v kostele, ideálně přímo při mši. I taková úchylka má svůj název a jedná se o homilofilii.

I když si potrpíte na čistotě, v ložnici to tak být nemusí. Vzrušuje vás znečišťování partnera, například močí anebo výkaly? I taková praktika má svůj název a jmenuje se saliromanie.

Stále si připadáte jako úchylačka?

Po přečtení řádků výše si zřejmě uvědomujete, že navštívit sexshop a koupit si čas od času nějakou hračku není vůbec úchylné. Podívejte se tedy do sexshopu RuzovySlon.cz, kde najdete pestrou škálu erotických pomůcek. Sexshop má také svůj vlastní YouTube kanál s více než 1 000 videi a erotickými videonávody.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook