Geloren - kloubní výživa pro psy

Hubněte zdravě a pohodlně

6.3.2015
Foto: dietavkrabicce.cz

Shodit pár kilo by chtěl skoro každý. Dnešní hektická doba se neblaze projevuje na našem stravování, zdraví a postavě. Také se ráno nestíháte najíst, celý den někde běháte a večer se přejíte vším možným, co vám přijde pod ruku? V tom případě je pro vás krabičková dieta jako stvořená, funguje opravdu skvěle!

Kvalitní a absolutně vyvážená strava, která obsahuje snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Všechna tato jídla vám doručí každý den až do domu. Veškeré suroviny jsou čerstvé a určitě si na nich pochutnáte. Krabičková dieta je nejen chutná, ale i velice pohodlná. O nic se nemusíte starat, nemusíte nakupovat, vařit, přemýšlet a počítat co a kolik toho sníte.

Pro koho je krabičková dieta určena?

Krabičková dieta je určena pro každého. Pro všechny, kteří chtějí zhubnout zdravě a bez JOJO efektu, ale také těm, kteří se chtějí jen zdravě stravovat. Jídelníčky jsou sestaveny certifikovaným nutričním poradcem. Jídlo na celý den je rozděleno do krabiček, ze kterých pak potraviny jíte v průběhu celého dne. Nestane se vám, že byste měli hlad. Navíc jídlo je zdravé a chutné.

Je krabičková dieta určena i lidem, kteří nechtějí zhubnout?

„Krabičková dieta není určena jen lidem s nadváhou, pro své klienty jsme připravili i program „Žiju zdravě“, který je určen pro lidi s optimální váhou, kteří se chtějí zdravě stravovat a svojí váhu si udržet,“ říká Mgr. Tomáš Lavický, nutriční poradce společnosti DIETAVKRABICCE.CZ.

Jaký úbytek váhy můžete očekávat?                                        

„Po měsíční kůře jsem zhubla 5kg, cítím se celkově lépe a mám mnohem více energie. Po zmapování situace na trhu jsem zvolila nabídku od firmy DIETAVKRABICCE.CZ, jelikož jejich program vyšel nejlevněji, den za 250K č a musím říct, že nízká cena oproti konkurenci opravdu není na úkor kvality, jídlo je velice chutné a čerstvé,“  sděluje svojí zkušenost s krabičkovou dietou Helena Malá.

Foto: dietavkrabicce.cz

Foto: dietavkrabicce.cz

Jak to celé funguje?

„Máte na výběr si krabičkovou dietu objednat na jeden den, na týden či na měsíc nebo i delší časové období. Je možné samozřejmě dle požadavků některé dny či týdny vynechávat či přesouvat  např. po dobu dovolených apod. Cenově vychází krabičková dieta průměrně na 250Kč/den. Jídelníčky jsou sestaveny naším nutričním poradcem, který kromě běžných konzultací zároveň nabízí i služby individuálního vyšetření každého klienta a měření přístrojem Bodystat 1500,“ popisuje fungování stravovacích programů jednatelka společnosti Lucie Pechová.

„Každý náš klient si může určit, zda si krabičkovou dietu nechá každý den dovézt nebo si jí může osobně vyzvedávat na našich odběrných místech po celé Praze. Tyto dvě možnosti odběru lze také různě kombinovat. Klient od nás tedy obdrží každý den tašku s čerstvou stravou na celý den, která obsahuje pět jídel: snídani, dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a večeři. Výsledky klientů jsou opravdu výborné, jejich pozitivní ohlasy nás velice těší,“ dodává Lucie Pechová.

Alice

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook