Geloren - kloubní výživa pro psy

Horoskop, který vás provede erotogenními zónami

28.5.2016
Foto: pinterest.com

Erotogenní zóny jsou místečka na lidském těle, která si zaslouží opravdu velkou pozornost. Hlazení, dráždění a líbání těchto míst vám způsobí opravdovou slast. Věděli jste, že erotogenní zóny se mohou lišit také podle znamení zvěrokruhu? Podívejte se, která místa jsou ta vaše nej, a objevte nejvzrušivější místa svého protějšku.

Beran

První znamení zvěrokruhu je opravdu vášnivým a divokým milencem. Berani mají sex rádi natolik, že si jej dopřejí úplně kdekoliv. Beranovou erotogenní zónou je tedy celé tělo. Obzvláště citliví jsou ale v oblasti hlavy. Milují dráždění ušních lalůčků, hlazení po vlasech, ale také dlouhé a vášnivé polibky.

Býk

Býk patří k nejpřitažlivějším znamením zvěrokruhu. Má rád častý, hravý a také temperamentní sex. V sexu jsou Býci opravdu nároční a jedno uspokojení jim rozhodně nestačí. Hlavními erotogenními zónami každého Býka jsou ruce, ramena, šíje a krk. Velmi citlivé jsou i jejich boky a břicho. Býci nadevše milují masáž.

Blíženci

U tohoto nepolapitelného znamení nesmí chybět napínavé hry, dobrodružství a spontánní sex. Blíženci nemají rádi stereotyp a milují nové zážitky. Sex je pro ně hra plná adrenalinu, svádění a smyslnosti. Mezi erotogenní zóny patří ruce, stehna, ale také prsty na nohou a třeba i spodní část zad, těsně nad zadkem.

Rak

Rak patří mezi nejněžnější a nejcitlivější znamení zvěrokruhu. Raci mají nejraději dlouhé a láskyplné milování. Velkou pozornost věnují hlavně svému protějšku. Milují předehry, mazlení a něžné doteky. Nejcitlivější místo na těle Raka je pupík. Mezi další erotogenní zóny patří i bradavky, zadek nebo třeba uši.

Lev

Lev je opravdovým králem požitku. V milování požaduje od svého protějšku maximální pozornost. Přesto nemá rád nové věci a je spíše konzervativním milencem. Jeho erotogenními zónami jsou hlavně záda, pak také krk a boky. U Lva se nemusíte bát ani hrubšího zacházení, síly nebo dokonce štípání, škrábání nebo jemného kousání.

Panna

Znamení Panny má nejraději dlouhé a něžné milování. Na sex si s nimi ve vztahu počkáte opravdu delší dobu, ale pak to bude stát za to. Panny jsou nejvnímavější znamení, které toho můžete opravdu hodně naučit. Erotogenní zóny u Panny naleznete pod koleny, na loktech, ale také na tváři nebo krku.

Váhy

Toto znamení zvěrokruhu si velmi potrpí na atmosféru. K opravdu dokonalému sexu potřebuje hudbu, skvělou večeři, příjemný parfém nebo šampus a jahody. Váhy milují luxus a sex je pro ně zvláštním příslibem jistoty a zajištění. Mezi erotogenní zóny Vah patří záda, chodidla, ale také břicho a samozřejmě i podbřišek.

Štír

Kousavé znamení Štíra si sex opravdu užívá. Často můžete mít pocit, že do sexu vůbec neplete city. Štír může občas působit chladně a odtažitě, ale ve skutečnosti se jen chystá ukázat vám absolutní erotický ráj. Erotogenní zóny Štíra najdete na stehnech a lýtkách, ale do sedmého nebe ho dostane i orální nebo anální sex.

Střelec

Znamení Střelce se zpočátku může stydět, ale pokud se odváže, máte před sebou jednoho z nejlepších milenců. Občas Střelci stačí pouhé mazlení, hlazení a líbání. Sex je pro něj až na několikátém místě. Jeho erotogenními zónami jsou hlavně boky a stehna. Miluje také masáž chodidel.

Kozoroh

Hravé znamení Kozoroha vás v sexu překvapí. Na první pohled totiž působí nepřístupně, ale přitom zatraceně sexy a přitažlivě. Pokud se vám podaří svést Kozoroha, už nebudete chtít jiného milence. Jeho erotogenními zónami jsou nohy, záda, ale i krk. Kozoroh také nedá dopustit na dlouhé a procítěné líbání.

Vodnář

Znamení Vodnáře se rozhodně nebojí experimentovat. Na první pohled to tak sice nevypadá, ale pokud se s Vodnářem potkáte v posteli, budete opravdu překvapeni. Vodnář miluje sex na neobvyklých místech, baví ho erotické hračky a rád zkouší různé sexuální praktiky. Mezi jeho erotogenní zóny pak patří nohy, lýtka a prsty u nohou.

Ryby

Ryby patří mezi nejromantičtější znamení zvěrokruhu. Jsou opravdu citlivým, naslouchajícím a něžným milencem. Málokdy se s vámi vyspí, pokud k vám něco necítí. Ryby milují erotické hry, erotické pomůcky a také orální sex. Erotogenní zóny Ryb najdete na rukou a na chodidlech.

Sedí na vás tento erotický horoskop? Našli jste své erotogenní zóny?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook