Geloren - kloubní výživa pro psy

Horoskop! Který sport je pro vás ideální?

11.8.2017
Foto: popsugar.com

Máte rádi kolektivní sporty, nebo si raději zajdete zaplavat nebo zacvičit do fitness? V dnešní době si můžete vybrat z velkého množství sportů a věnovat se jim nejen v tělocvičně nebo na hřišti, ale také ve volné přírodě či v parku. Podívejte se, které sporty preferují jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Beran

Beran rozhodně neumí sedět doma se založenýma rukama. Mezi jeho nejoblíbenější sporty patří jednoznačně fotbal a hokej. A to jak aktivní, tak pasivní u televize. Dalšími oblíbenými sporty, který se hodí pro energického Berana, jsou posilování, bojové sporty a také závody aut nebo náklaďáků.

Býk

Býk je poměrně aktivním sportovcem, ale hlavně co se týče turistiky a chůze. Toto znamení miluje hlavně procházky v přírodě, hory a poznávání okolí nejen svého bydliště. Dále Býky baví atletika, gymnastika nebo cyklistika. Býk má rád klidné a pohodové sporty, u kterých hlavně relaxuje.

Blíženci

Znamení Blíženců si užívá kolektivní sporty. Většinou se Blíženci chtějí předvést před okolím a vhodné jsou pro ně hlavně míčové hry, ať už se jedná o basketbal, volejbal nebo třeba házenou. Blíženci milují také plavání a na delší dobu je uspokojí i chůze či indiánský běh.

Rak

Rak se sportům snaží vyhýbat. Občas si zajde na procházku, nevadí mu turistika ani plavání. Ocení také tanec, ale rozhodně ho nebaví adrenalinové sporty nebo soutěživost v kolektivu, kdy se často bojuje do posledního dechu. Rak dá přednost logickým a intelektuálním výzvám než sportovním a fyzickým úspěchům.

Lev

Nespoutané znamení Lva si užívá jak individuální, tak kolektivní sporty. Lvi milují basketbal, gymnastiku, cyklistiku, ale také dynamické sporty a adrenalin. Rádi se před ostatními předvádí a rádi jsou středem pozornosti. Lvi jsou výborní kapitánové týmu a baví je zlepšovat své fyzické schopnosti.

Panna

Panna má nejraději běh a atletiku. Co se týče kolektivních sportů, snaží se jim vyhýbat a nejvíc jí jde například bojové umění, ať už je to šerm, aikido nebo třeba karate či judo. Panny mají smysl pro orientaci a mají velkou výdrž. Často dokážou dosáhnout cíle, který si stanoví.

Váhy

Znamení Vah miluje motoristické sporty, velmi dobře řídí auto, ale také i motorku a lákají ho sporty v přírodě. Ať už se jedná o parkour, běh nebo třeba cvičení jógy či tai-či. Váhy ke svému životu pohyb potřebují stejně jako vzduch. Vybírají si sporty, které léčí nejen jejich tělo, ale také duši.

Štír

Štír miluje adrenalin, ale také boj. Často si vybírá sport, ve kterém může ukázat svou sílu. Štíři skvěle bruslí, milují hokej a mnohdy jsou dobří také ve střelbě. Velké množství těchto zrozenců miluje také vodu a užívá si sporty v divokých podmínkách.

Střelec

Znamení Střelce má nejraději kolektivní sporty, kde se schová v davu. Střelec často postává někde vzadu, za ostatními hráči a doufá, že si jej ostatní ani nevšimnou. Před přihrávkou uhne, při vybíjení odchází z hřiště jako první. Ale sport v televizi, ten mu docela jde.

Kozoroh

Kozoroh miluje sport v přírodě. Užije si výšlap, cyklistický výlet nebo sjíždění vody. Kozoroh rád své zážitky sdílí, a tak si veškerý sport nejvíce užije v davu nebo ve skupině stejných nadšenců. Tomuto znamení většina sportů jde a nemá problém s fyzickou námahou.

Vodnář

Lidé narození ve znamení Vodnáře milují přirozený pohyb. Ideální je pro ně procházka, plavání nebo práce na zahrádce. Vodnář chce málokdy chodit do přeplněného fitness centra a raději cvičí a posiluje doma.

Ryby

Znamení Ryb má rádo vodu, ale také hory. Ryby milují lyžování, snowboard a také jsou dobré v bruslení. Stejně tak mají Ryby rády pohyb ve vzduchu. Ideální je pro ně létání v letadle, skoky padákem nebo kiteboarding.

Poznáváte se v tomto horoskopu?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook