Geloren - kloubní výživa pro psy

Horoskop – jakou hudbu má rádo vaše znamení

11.9.2017
Foto: 123rf.com

Někteří lidé poslouchají hudbu v práci, někteří při sportu a jiní ji poslouchají téměř u všech činností. Hudba nám dokáže zlepšit náladu, můžeme u ní relaxovat nebo nám dodá energii. Podívejte se, jaká hudba se k vám hodí podle horoskopu.

Beran

Energické znamení Berana má nejraději tvrdší a hlasitou hudbu. Nejčastěji volí rockovou hudbu, ve které nesmí chybět kytarová sóla a výrazné bubny. Berani ocení také elektronickou a počítačovou hudbu. Líbí se jim i soundtracky a ocení chorály a sportovní hymny.

Býk

Lidé narození ve znamení Býka mají opravdu široký hudební záběr. Od dechovky přes pop a klasiku až po operu. Býk si dokáže užít také rock a nebrání se ani folku nebo country. Býci jsou většinou milovníci přirozené hudby a milují živá vystoupení.

Blíženci

Znamení Blíženců miluje nápaditou a originální hudbu. Nejčastěji je uspokojí rock, metal, který není příliš drsný, nebo ocení také propracovaný folk či pop. Hudba musí mít myšlenku a náboj, Blíženec ocení také experimenty a ojedinělý rytmus nebo neobvyklé nástroje.

Rak

Raci mají rádi hudbu hlavně proto, že jsou mezi lidmi. Jsou to milovníci hudby, která v nich vzbuzuje radost a lepší náladu. Patří sem například lidová hudba, indiánské písně, pop, který působí na city, nebo elektronická hudba, která je přiměje k tanci.

Lev

Královské znamení Lva miluje dramatickou, akční a většinou rychlou hudbu. Lvi milují pop a taky rock a rock’n’roll. Nepohrdnou však ani muzikálem nebo hudbou z filmů. Toto znamení potřebuje hudbu plnou tance a smíchu, vyhýbá se hudbě melancholické.

Panna

Dokonalé znamení Panny miluje vyváženou a rytmickou hudbu. Často si pouští instrumentální hudbu a nejraději má precizní hudbu, která dává smysl a má také příjemnou myšlenku. Panna poslouchá pop, rock, klasiku, ale také další žánry, které mají co říct.

Váhy

Znamení Vah poslouchá hudbu velmi často a z žánrů má nejraději pop, rock, ale nebrání se ani klasice. Velké množství zrozenců tohoto znamení hraje na hudební nástroj a v hudbě milují hlavně význam písní. Váhy mají rády melodickou hudbu.

Štír

Štír potřebuje hlavně rytmus, vášnivou a hlasitou hudbu, při které se může pořádně vyřádit. Ideální je navíc příjemná a intimní atmosféra, tehdy si toto znamení hudbu vychutná nejvíc. Štíry baví magická až hypnotická hudba a poslechnou si také divoký rock nebo oblíbený pop.

Střelec

Znamení Střelce má široký hudební záběr a v jeho playlistu najdete lidové písně, veselé reggae, ale také rock nebo pop. Střelec si poslechne velké množství hudby a mnoho z písní, které ho zaujmou, se dokáže naučit na hudební nástroj.

Kozoroh

Kozorozi milují lidové písně, klasiku, ale poslechnou si také starý dobrý rock. Užívají si tóny kytary, ale ocení také housle nebo dokonce cimbál. Často si však poslechnou také české nebo slovenské písně. Mnohdy se ke zpěvu přidají i oni sami.

Vodnář

Znamení Vodnáře má nejraději příjemnou a pohodovou hudbu, kterou poslouchají u práce nebo ve volných chvílích. Vodnáři mají rádi koncerty, líbí se jim česká a také slovenská hudba, ale nebrání se ani hudbě taneční. Často poslouchají zvuky přírody nebo instrumentální hudbu.

Ryby

Ryby mají oblíbené velké množství žánrů. Líbí se jim pop, ale také rock. Užívají si keltskou hudbu a poslechnou si také klasiku, ovšem ideálně v elektronické verzi. Ryby příliš nefandí dechové a lidové hudbě. Často však poslouchají country nebo mystickou hudbu, například zvuky vesmíru.

Jak na vás hudební horoskop sedí?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook