Geloren - kloubní výživa pro psy

Hodinky jako módní doplněk

8.4.2015
Foto: brawat.cz

V dnešní době moderních technologií, především pak všudypřítomných mobilních telefonů, se tradiční náramkové hodinky začaly ze zápěstí většinové populace rapidně vytrácet. Většina lidí totiž považuje hodinky za zbytečnost a přežitek, avšak každý z vás někdy určitě zalitoval, že jeden takový kousek nevlastní, a to především ve chvíli, kdy váš telefon vypověděl službu anebo se kolem vás mihl nějaký opravdu dech beroucí model. Nedívejme se tedy na hodinky jako na pouhý funkční nástroj ke sledování času, ale především jako na nadčasový módní doplněk.

Jak vybírat hodinky

Správně zvolené náramkové hodinky mají až magickou moc. Dokáží nejen dotvořit váš outfit, podtrhnout vaši osobitost, ale zároveň jsou ukazatelem vašeho společenského statusu. Ať už se rozhodnete pro klasické hodinky s kovovým ciferníkem a koženým páskem, anebo trendy celokovové s osázením třpytivých kamenů, noste je s grácií jako ten nejvzácnější šperk. Při jejich výběru dbejte především na jejich univerzálnost. V současné nabídce najdete modely s klasickým ručičkovým ciferníkem, avšak u sportovních modelů se často setkáváme i s jeho digitální verzí.

Co příležitost, to hodinky

Foto: brawat.cz

Foto: brawat.cz

Do koupě hodinek se určitě vyplatí investovat, neboť vložené peníze se odrazí na kvalitě zakoupeného zboží. Prvotně si tedy rozmyslete, pro jaké příležitosti chcete hodinky nosit a kolik jste do nich ochotni investovat.

Pro pány pracující v byznysu se nejvíce hodí jednobarevné kovové hodinky strohého designu, přičemž důraz je kladen především na kvalitu značky. Pro společenské události mohou muži zvolit propracovanější, nevšednější až extravagantní modely. Nejdůležitější přitom je vždy hodinky ladit s prstenem, brýlemi i kompletním outfitem.

Dámám se doporučuje vlastnit modelů hodinek vícero, a to především proto, aby byly dobře kombinovatelné s rozličnými materiály šperků, které s hodinkami nosí. Obecně však platí, že i pro běžné nošení si ženy mohou dovolit výraznější a zdobnější modely hodinek než muži. Populární jsou především ty, které jsou ozdobeny krystaly Swaroski či vzácnými kameny. Ty totiž promění hodinky ve skutečně honosný šperk, ať už je nosíte denně či jen pro výjimečné příležitosti.

Sportovní hodinky

Foto: brawat.cz

Foto: brawat.cz

Velké oblibě se rovněž těší sportovní modely hodinek, které většinou plní více funkcí. Standardem je především jejich vysoká odolnost vůči vodě, prachu, rozličným teplotám a nárazům. Rovněž mívají navíc funkce jako stopky, měřič srdečního tepu, barometr, hloubkoměr, tachymetr, výškoměr a teploměr. Při jejich výběru tedy záleží především na druhu sportu, který s nimi hodláte vykonávat. Mnozí lidé volí při koupi hodinek pro běžné nošení právě sportovní modely, a to hlavně kvůli jejich barevnosti, použitému materiálu a zajímavému designu.

Nosíte hodinky? Jakému druhu dáváte přednost?

Alice        

Zdroj: http://www.brawat.cz/

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook