Geloren - kloubní výživa pro psy

Geopatogenní zóny – jak se vyvarovat negativní energie

2.4.2016
Foto: pinterest.com

Geopatogenní zóny mají mnoho názvů. Běžně se můžeme setkat s označením patogenní zóny, dráždivé zóny nebo třeba také dračí žíly. Tyto zóny by měly označovat pásy na Zemi, které mají negativní účinky na naše zdraví. Podívejte se s námi, jak takové špatné zóny najít ve svém bytě nebo domě a především – jak se jich zbavit.

Jak nám mohou geopatogenní zóny škodit

Pokud v takových zónách pravidelně pobýváte, jste často nemocní, špatně se vám spí nebo se v noci neustále převalujete a občas se probudíte i na jiném místě, než kde jste usnuli. Můžete také trpět bolestmi hlavy, být skleslí a unavení nebo trpíte nočními můrami. Mnohdy vás může trápit vysoký tlak, záněty, dýchací i trávicí obtíže.

Co je to geopatogenní zóna

Tato zóna je nepravidelná část prostoru, kterou zatěžuje určité záření vytvářené porušeným polem. Mnohým z nás toto vysvětlení mnoho neřekne. Zkráceně a zjednodušeně řečeno – jedná se o negativní prostor, kde se z různých důvodů hromadí špatná energie.

Jak tuto negativní zónu poznat

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Zvířata

Říká se, že kam si lehne kočka, tam je negativní místo, a kam si lehne pes, tam je místo pozitivní. Tato praktika je často opakována a možná je na ní i něco pravdy, ale domácí mazlíčci mívají tyto přirozené zvířecí vlastnosti otupené a jejich vnímání už se velice blíží vnímání lidskému.

Vlastní pocit

Tuto zónu můžete rozpoznat i podle svého cítění. Na negativním místě se vám bude špatně usínat, budete se budit, vstáváte unavení a není vám příjemné pobývat na takovém místě delší dobu.

Proutkař

Mnozí zavolají na pomoc proutkaře. Ten může pomocí virgule najít negativní zónu a doporučit vám vhodné řešení. Je důležité najít si opravdu odborníka s praxí a nevěřit jen tak někomu. V dnešní době se bohužel najde také velké množství podvodníků.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Rostliny

Pomocníky při hledání negativní zóny se mohou stát i květiny. Tam, kde se jim daří dobře, je pozitivní prostor a tam, kde květiny uvadají a neprospívají, se rozprostírá rušivá zóna.

Elektrické přístroje

Mnohé elektrické přístroje, například rádio nebo televize, dokonce i mobilní telefony, nemají v negativních místech signál a jejich vlny (a tím pádem i vysílání) bývají často rušeny.

Děti

Velkým pomocníkem jsou i děti, ty jsou totiž velmi citlivé. Pokud špatně spí, budí se nebo na určitém místě nevydrží chvilku v klidu sedět, mohou být skvělým ukazatelem.

Kdo zkoumá tyto zóny

Člověku, který dokáže určit negativní zóny pomocí virgule nebo jiného nástroje, se říká telestét. Opravdový odborník vám potvrdí, že samotnou negativní zónu nelze odstranit. Můžete zmírnit jen intenzitu negativních dopadů.

Jak zmírnit negativní působení

Zkuste přestěhovat nábytek tak, aby vyhovoval čínskému učení Feng-shui, vyzkoušet sílu orgonitů, které vás zbaví elektrosmogu, nebo využijte léčivé síly drahých kamenů a minerálů. Vyzkoušejte ametyst, křišťál nebo šungit.

Máte zkušenosti s geopatogenními zónami? Zkoušeli jste někdy virguli?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

1 komentář

  1. helena

    17.5.2017 at 15:06

    dobry den ja mam takovy problem v pokojicku se mi sam posouva koberec do prava zpravim jej ale za nejakou dobu se stale posouva. Take kdyz tam jsou vnoucata tak mi tam nechteji spat ze je tam jeste nekdo. Nedovedu si to vysvetlit co tam muze byt. Rada bych vedela vas nazor neb o jak se toho zbavit.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook