Geloren - kloubní výživa pro psy

Filmové novinky, které vám zlepší náladu

26.8.2015
Foto: Warner Bros. cz

Jste stále v jednom kole a na zábavu vám nezbývá čas? Alespoň jeden večer hoďte starosti za hlavu a vyrazte do kina! Máme pro vás tři tipy na snímky, u nichž se nejen odreagujete, ale ještě se i dobře pobavíte.

V hlavě

Jestliže patříte mezi příznivce animáků, které oplývají nejen skvělým vizuálem, ale i inteligentním humorem, doporučujeme vám komedii V hlavě. Tento originální příběh zabývající se lidskou myslí je nejen dojemný, ale zároveň i nadupaný komickými prvky, proto očekávejte salvy smíchu od začátku až do konce filmu.

Anotace:              

Foto: Falcon

Foto: Falcon

Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi – Radostí (Amy Poehler), Strachem (Bill Hader), Hněvem (Lewis Black), Znechucením (Mindy Kaling) a Smutkem (Phyllis Smith). Emoce žijí v Řídicím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Zatímco se Riley a její emoce pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídicím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou. (Falcon)

V kinech: od 23. července 2015

Své hlasy postavám v originálním znění propůjčili: Diane Lane, Lewis Black, Amy Poehler, Mindy Kaling, Phyllis Smith, Richard Kind, Bobby Moynihan, Frank Oz, Paula Poundstone, Rashida Jones, Bill Hader, Kyle MacLachlan, Jess Harnell, Josh Cooley, John Ratzenberger a další…

Bez kalhot XXL

Animované filmy vás moc nebaví a raději se podíváte na partu sexy chlápků? V tom případě si zajděte na druhý díl komedie Bez kalhot, tentokrát s podtitulem XXL. Kromě toho, že v tomto snímku hrají pánové, jež určitě nejsou k zahození, čekají na vás také výborné taneční kreace nejen Channinga Tatuma, ale i jeho hereckých kolegů.

Anotace:

Foto: Warner Bros. cz

Foto: Warner Bros. cz

Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dech beroucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti. (Warner Bros. CZ)

V kinech: od 16. července 2015

Hrají: Channing Tatum, Amber Heard, Jada Pinkett Smith, Matt Bomer, Joe Manganiello, Andie MacDowell, Gabriel Iglesias, Elizabeth Banks, Kevin Nash, Adam Rodriguez, Donald Glover, Christian Boeving, Billy Reilich, Stephen Boss

Méďa 2

I snímek Méďa se dočkal svého pokračování a vypadá to na pěkný nářez! Pokud ujíždíte na bláznivých komediích a nezaleknete se drsnějšího humoru, neváhejte a vydejte se na tuto šílenou jízdu, při které se budete královsky bavit. Méďa 2 je totiž ještě vtipnější a „ulítlejší“ než jeho předchůdce.

Anotace:

Foto: CinemArt

Foto: CinemArt

Některým plyšovým medvědům nestačí, že umí chodit, mluvit, hulit a milovat se s prsatými blondýnami. Někteří si dokonce chtějí pořídit vlastní dítě! Mimořádně úspěšná komedie Méďa názorně předvedla, že když jste z plyše, nic vás nezastaví, aspoň co se humoru týče. Dobrou, i když možná lehce znepokojující zprávou je, že v pokračování se Méďa Ted vydává v doprovodu věrného parťáka Johnnyho v podání Marka Wahlberga ještě o pár kroků dál. Dobré příběhy končí svatbou, ten náš jí začíná. Urostlé a blonďaté pokladní Tami-Lynn nevadí, že je její manžel chlupatý po celém těle a navíc měří o metr a půl míň než ona. On by jí na oplátku chtěl dopřát miminko, jenže jaksi technicky… plyšák a lidská bytost… Nakonec se rozhodnou pro umělé oplodnění. A v okamžiku, kdy Ted s Johnnyho pomocí má potřebné sperma takřka na dosah ruky (či spíše packy), zařehtá úřední šiml, který rozhodne, že medvěd původem z hračkářství nemá na potomky nárok. Jenže Méďa a Johnny jsou hromský kámoši, jen tak něčeho se neleknou, a tak si najmou právničku (Amanda Seyfried). Je blonďatá, okatá a taky trošku hulí, takže veskrze sympatická. Nesourodá trojka se pustí do předem prohraného boje s takovou vervou, že se nebudete stačit divit. Sice jim to možná k vítězství nepomůže, ale hlavně že bude sranda. (CinemArt)

V kinech: od 2. července 2015

Hrají: Mark Wahlberg, Amanda Seyfried, Morgan Freeman, Seth MacFarlane, Patrick Warburton, Jessica Barth, Martin Klebba, Richard Schiff, David Hasselhoff, John Slattery, Liam Neeson, Tina Grimm, Michael Dorn, Dennis Haysbert, Sam J. Jones, Philip Casnoff a další…

Jaké komedie vás nejvíce baví? Dáváte přednost animovaným snímkům, nebo hraným? Na jaký film plánujete v létě vyrazit do kina?

Eva Korytářová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook