Geloren - kloubní výživa pro psy

Fenomén Padesáti odstínů nekončí – PŘICHÁZÍ GREY

20.8.2015
Foto: CinemArt

Nejúspěšnější knižní série posledních let, trilogie Fifty Shades od E L James, se dočkala pokračování. Po Padesáti odstínech šedi, Pedesáti odstínech temnoty a Pedesáti odstínech svobody přichází titul Grey! Fanoušci tohoto celosvětového fenoménu si ji budou moct přečíst už v únoru 2016!

Tentokrát máme poprvé možnost, podívat se na příběh očima samotného charismatického Christiana Greye! Zřejmě z tohoto důvodu Grey opět boří hranice prodejnosti. Během čtyř dní od zahájení prodeje se ve Velké Británii prodalo přes jeden milion výtisků a Grey se stal historicky nejrychleji se prodávajícím titulem.

V Anglii vyšel román 18. června, tedy v den, kdy má literární idol Christian Grey narozeniny, a postaral se o patřičné nadšení i rozruch. E L James umožnila čtenářům nahlédnout do světa Fifty Shades znovu, tentokrát pohledem Christiana Greye. Díky jeho myšlenkám, touhám a tajným snům se před čtenáři odvíjí známý, ale zároveň i nový milostný příběh, který fascinoval již miliony lidí po celém světě.

Foto: CinemArt

Foto: CinemArt

Život Christiana Greye je čistý, disciplinovaný, plně pod kontrolou, plný bohatství a… naprosto prázdný. Až do dne, kdy do jeho života vstoupí Anastasia Steel. Snaží se na ni zapomenout, vytěsnit ji, ale místo toho ho strhne bouře emocí, kterou nedokáže pochopit a které nedokáže odolat. Dá mu Ana zapomenout na hrůzy dětství, které Christiana pronásledují každou noc? Nebo ho jeho temné sexuální touhy a snaha kontrolovat vše včetně téhle dívky donutí zničit křehkou naději, kterou mu Ana nabízí?

Těšíte se na tuto knihu? Jak se vám líbily knihy Padesát odstínů?

Alice (ve spolupráci s Albatros Media)

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook