Geloren - kloubní výživa pro psy

Extra tipy, jak uspokojit partnera

23.7.2016
Foto: 123rf.com

Chcete potěšit svého partnera, ale nevíte, jak na to? Zkuste ho uspokojit tak, že už nikdy nebude chtít jinou. Vyzkoušet můžete nové polohy, erotické hračky, ale aby byl váš sex nezapomenutelný, podívejte se s námi i na další tipy, díky nimž bude váš protějšek vrnět blahem.

Orální sex až do konce

Podle sexuálních výzkumů bylo zjištěno, že orální sex, který provádí žena muži, ženu vzrušuje minimálně, v některých případech vůbec. Ženy se této sexuální praktice vyhýbají, a muži jsou tak často nedostatečně uspokojeni, protože po dlouhém a vzrušujícím orálním sexu touží. Máte s orálním sexem problém? Nejdříve se zamyslete, co přesně vám vadí.

Pokud máte strach z nedostatečné hygieny, není nic snazšího než partnera svést ke společné sprše nebo vaně, kde si jej na tento druh milostných hrátek připravíte. Pokud vám nechutná partnerovo sperma a kvůli tomu odmítáte orální sex až do konce, zkuste partnerovi nabídnout borůvky, banány nebo jablka. Toto ovoce dokáže chuť spermatu opravdu zpříjemnit. Dalším vhodným ovocem je i mango, grapefruit nebo švestky. Osvědčeným receptem na získání chutnějšího spermatu je i popíjení ananasového džusu.

Anální sex lehce a snadno

Spousta mužů touží vyzkoušet i anální sex. Tento druh sexu je pro ně něčím zakázaným, ale přesto lákavým a vzrušujícím. Pokud se análního sexu bojíte, partnerovi to řekněte a jděte na to pomalu. Základem úspěchu je lubrikační gel a dostatečné uvolnění. Pak už to půjde snadno. Zvolte také vhodnou polohu. Mezi nejoblíbenější patří poloha zezadu nebo zboku v leže. V těchto polohách vás anální sex nebude bolet a navíc si můžete sama určovat rytmus a rychlost přírazů.

Pokud se vám nedaří uvolnit, dopřejte si dlouhou předehru a nechte se dráždit nejdříve partnerovými prsty, poté klidně análními hračkami a k opravdovému sexu přistupte až později. Rozhodně si však tuto sexuální praktiku neodpírejte. Anální sex je nejen intimním, ale také maximálně vzrušujícím a nezapomenutelným zážitkem.

Další tipy, jak si anální sex užít, najdete zde: http://kralovstvizen.cz/10-tipu-jak-si-uzit-analni-sex/.

Splnění erotické fantazie

Zeptejte se svého partnera, co by chtěl v sexu zažít. Klidně si zahrajte hru na pravdu a vnímejte to, co by se mu líbilo a po čem touží, ale třeba se vám to bál říct. Poté spolu o této fantazii mluvte a zkuste ji partnerovi splnit. On na oplátku může splnit zase vaši touhu. Nikdy však nedělejte něco jen kvůli partnerovi. Vždy se vám jeho nápad musí líbit a také by vás měl vzrušovat. I v sexu se dají hledat kompromisy a vymyslet sexuální praktiky, které budou vyhovovat oběma v páru.

Dokonalé svádění

Dopřejte svému partnerovi show, na kterou jen tak nezapomene. Nejen ženy, ale také muži vnímají sex vizuálně. Předveďte se mu v sexy prádle, zatančete mu a udělejte dokonalý striptýz. Nemusíte mít postavu jako z katalogu, stačí, když zvolíte vhodné prádlo a svršky, které podtrhnou vaše přednosti. Odložte stud a uvidíte, že od této chvilky budete v sexuálních fantaziích svého muže hrát hlavní roli jedině vy.

A velmi důležitou radou, jak partnera uspokojit, je nejen to, že budete vnímat jeho potřeby, mluvit s ním o tom, co se mu líbí, ale hlavní je, abyste si sex s ním užila i vy. Není přece nic lepšího, než když je sex oboustranně vzrušující a když jste spokojení oba!

Máte nějaké další tipy, jak dokonale uspokojit muže?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook