Geloren - kloubní výživa pro psy

Exkluzivní styl: 10 tipů, jak se obléknout draze za pár korun

12.6.2017
Foto: pinterest.com

Ať už jste maminka na mateřské, studentka nebo pracující žena, občas si postesknete nad obrazem dokonale oblečených celebrit. Na to, aby váš styl vypadal draze, však nemusíte být dědičkou impéria. Přinášíme vám 10 triků, jak toho dosáhnout doslova za pár korun!

Jistě znáte fotky ze stránek módních časopisů nebo bulváru. Mnohdy je zaplňují herečky a zpěvačky, které dávají na odiv svůj drahý módní vkus. Na řadu žen tyto fotografie působí jako velké lákadlo, bohužel vše skončí u toho, že si tak drahé modely nemohou zkrátka dovolit.

Mnoho žen jde se svojí touhou po luxusním životním stylu tak daleko, že se nezdráhají nakupovat padělky od světově známých značek. Ovšem pozor – pokud chodíte v sešlapaných teniskách a průsvitných legínách, pak vás nezachrání ani napodobenina kabelky od Chanela.

Jak se tedy popasovat s minimem prostředků tak, aby výsledek stál opravdu za to a vy jste v širokém okolí platila za ikonu stylu?

Přinášíme vám 10 jednoduchých tipů, jak na to!

Inspirováno videem:

Kožená bunda jako základ

Kožená bunda (nebo také jinak křivák) by neměla chybět v žádném dámském šatníku. Ať už se jedná o pravou kůži nebo její napodobeninu, vždy dbejte na to, aby šlo o kvalitně provedený kus. Tuto bundičku můžete nosit jak přes den do práce, tak večer na malé černé. Je to zkrátka univerzální klasika.

Náš tip: Zapomeňte na příliš velké množství přezek, zipů a třásní. Vsaďte na jednoduchost.

Kouzlo vhodného materiálu

V dnešní době jsme obklopeny až ohromujícím množstvím oblečení v obchodech. Než vezmete k pokladně svůj nejžhavější úlovek, zadržte a prostudujte si materiál, ze kterého je vyroben. Pokud si přejete, aby váš styl působil mnohem dražším dojmem, pak se obloukem vyhněte materiálům, jakými je například polyester a nylon. Nejenže na vaší postavě budou vytvářet nevzhledné faldíky nebo budou (v tom horším případě) plandat, ale také změní tvar už po prvním vyprání.

Náš tip: Poohlédněte se po materiálech, jakými je například bavlna nebo len.

Inspirováno návrháři

Některé módní řetězce mají tendenci spolupracovat s módními návrháři. A některé si jejich nápady z mola zkrátka tak trochu půjčí. Víte, které to jsou? Pokud ne, proměňte se v detektiva a vypátrejte tyto možnosti ve svém okolí.

Back in Black

Černá barva je zkrátka naprostým základem vašeho šatníku. Všimla jste si, že světové celebrity, jakou je například Kendall Jenner, nebo velká řada top modelek si na tuto barvu velmi potrpí? Faktem je, že celočerné outfity zkrátka působí mnohem luxusněji. A jako bonus – vykouzlí vám nádhernou siluetu.

Náš tip: Pokud propadnete kouzlu černé, nezapomeňte na správnou péči o oblečení. Černá má tendence blednout.

Šátek

Šátek kolem krku je stále považován spíše za podzimní a zimní záležitost, ale skvěle se hodí i na letní měsíce. Rozdíl mezi zimním a letním šátkem není jen v materiálu, ale také v barevném provedení a vzorech. Šátek můžete kolem krku pouze omotat nebo se ho naučit vázat hned na několik způsobů: http://kralovstvizen.cz/25-zpusobu-jak-si-uvazat-satek/

Rtěnka

Symbol ženskosti, stylu a sebevědomí – i přesto jej však na našich ulicích nevídáme příliš často. Obecně však platí, že alespoň jednu rtěnku by v kosmetické taštičce měla mít každá. Jak na temné rty se dozvíte i v našem článku: http://kralovstvizen.cz/jak-na-provokativni-temne-rty/

Náš tip: Pokud si netroufnete na rudou či nejrůznější odstíny fialové, vsaďte na rtěnku v barvě vašich rtů, ale lepší. Díky tomu si budete připadat mnohem komfortněji.

Kouzlo second handů a outletů

Kde jinde hledat dostupnou módu od návrhářů než v second handech nebo outletech? Uvidíte, že si svého sáčka od Diora budete mnohem více vážit, pokud se k němu propracujete dlouhým hledáním.

Pata, špička, celá noha

Faktem je, že špičaté boty vypadají mnohem dráž než ty se špičkami kulatými. Pokud sáhnete po špičatých lodičkách, dbejte na jejich pohodlnost.

Upozornění: Toto se nevztahuje na špičaté typy bot, jejichž špička sahá i několik centimetrů od špiček vašich prstů. Těchto bot se raději zbavte.

 Naučte se šít

Jak jinak získat opravdu luxusní modely za pár korun, než že si je sama, vlastníma rukama ušijete? Díky této dovednosti také získáte jistotu, že vám oblečení bude opravdu sedět – další bod opravdu drahého stylu.

Brýle

Jako poslední tip pro váš luxusní styl zde máme výběr těch správných slunečních brýlí. Tuto radu znaly už známé herečky, jakými byly například Marilyn Monroe nebo Audrey Hepburn. Některé celebrity nosí sluneční brýle dokonce i v noci. Jak bohémské!

Náš tip: Vždy respektujte tvar svého obličeje. Jinak se minete s výsledkem.

A co vy? Jaký způsob se nejvíce líbí právě vám?

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook