Geloren - kloubní výživa pro psy

Energetický upír – jak ho poznat a bránit se

8.6.2016
Foto: pinterest.com

Už se vám někdy stalo, že jste se v blízkosti jiného člověka cítili najednou unavení, malátní a slabí? Je možné, že jste potkali energetického upíra. Podívejte se s námi, jak takového člověka poznat a jak se mu bránit.

Kdo může být energetický upír

Energetický upír může být opravdu kdokoliv. Může to být člen vaší rodiny, někdo z vašich kamarádů, kolega v práci nebo také váš nadřízený, neznámý kolemjdoucí, soused a dokonce i váš partner. Můžete to být dokonce nevědomky i vy sami.

Co dělá energetický upír

Energetickým upírem nazýváme člověka, který nám vysává energii. Dokáže nám zkazit náladu, cítíme se s ním unavení, malátní a ztratíme všechnu sílu a chuť cokoliv dělat. Živí se naší energií a mnohdy to může být i nebezpečné. Blízkost upíra můžete poznat i tím, že cítíte tlak v hlavě, v celém těle nebo v břiše. Také vám může být najednou zima a hůře se vám dýchá.

Proč se to děje

Mnozí energetičtí upíři berou lidem energii úmyslně, ale najdou se i takoví, kteří o tomto svém nepříjemném „zlozvyku“ ani neví a dělají to neúmyslně. V každém případě je však důležité, abyste zabránili tomu, že vám někdo bude moct energii vzít, ať už plánovaně nebo neplánovaně.

Jak nám bere energii

Množství energetických upírů nám bere energii tím, že se nás dotkne, některým stačí mluvit s námi, jiní nám berou sílu svým neštěstím. Pokud vás tedy někdo neustále zahlcuje svými problémy a starostmi, je možné, že na vás působí svou negativní energií a vysává vám tu pozitivní. Další možností, jak vám může energetický upír brát sílu, je použití lásky. Takový člověk počká, dokud se do něj nezamilujete, a poté využívá všechnu energii, kterou k němu směřujete. Vy pak můžete dokonce onemocnět nebo mít psychické problémy.

Co dělat

Zbavit se energetického upíra může být velmi těžké. V první řadě je důležité, abyste si dávali pozor a takovému člověku se vyhnuli hned na začátku. Pokud se vám to však nepovede, snažte se požírače vaší energie odhalit co nejdřív. Svou energii si můžete ubránit například cvičením, meditací a stabilizováním vašich energetických polí.

Další tipy, jak se bránit

 • Pokud se s někým cítíte opravdu špatně, tak poslouchejte svůj vnitřní hlas nebo šestý smysl. Snažte se s takovým člověkem trávit co nejméně času.
 • Mnoho energetických upírů na nás působí přes dárky. Vraťte tedy to, co vám bylo darováno.
 • Energetickým upírům se můžete bránit i pomocí různých amuletů nebo kamenů.
 • Zkuste s nepříjemným člověkem nenavazovat oční kontakt a už vůbec neprojevujte své emoce.
 • Pokud se chcete upíra co nejrychleji zbavit, tak se usmějte a myslete na něco příjemného.
 • Rychle funguje také to, když překřížíte oba malíčky pod prsteníčky, ubráníte si tím svou energii.

Zažili jste někdy setkání s energetickým upírem? Jak jste si svou energii ubránili vy?

Michaela Michalíková

 

DOPORUČUJEME

1 komentář

 1. Katy

  8.12.2017 at 14:40

  Jsem žena, která má ráda sebe a nemá problém se sebevědomím. Před pár měsíci jsem poznala charismatického, sympatického muže. Po prvních schůzkách jsem přehlížela jakékoliv příznaky vysávání mé energie a bolesti hlavy, třes celého těla a problémy se spánkem jsem připisovala jakémusi „vzrušení“ a naopak jsem předpokládala, že se takhle dobíjím. Asi po 4 měsících jsem začala tušit, že opravdu není něco v pořádku, protože po každé schůzce s ním jsem se neuvěřitelně klepala zimnicí, smsky a telefonáty a dokonce i myšlenka na něj mi působila stejné symptomy.A pak jsem pochopila, že jde o typického upíra, on si to možná neuvědomoval, ale já to plně cítila. Neuvěřitelně přitahuje – svojí vizáží, chováním, vystupováním, pachem, jenom aby vysál svoji oběť. A nakonec se ukázal i jako silně narcistní a manipulativní nevyzrálá osobnost. Tím, že jsem s ním přerušila kontakt se mi neuvěřitelně ulevilo, ale i teď občas, když si na něj vzpomenu, oleje mě studený pot.

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook