Geloren - kloubní výživa pro psy

Dvacet důvodů, proč být zadaná

11.10.2017
Foto: 123rf.com

Každá zadaná žena chce být občas volná. Je to však i naopak, každý nezadaná žena chce být občas ve vztahu. Obě varianty mají svá pro i proti. My se podíváme na výhody života po boku mužské polovičky. Samozřejmě je důležité, jak si to ve vztahu nastavíte, protože jak si to člověk udělá, takové to má… Od partnera nemůžete očekávat zázraky, pokud se nebudete snažit i vy sama, vztahy nejsou jenom o lásce, ale také o kompromisech a dobrých skutcích.

Proč být zadaná

Přestože míváte více zavazadel než váš partner, vždy jich ponesete méně.

Neplatíte si večeři a jiné drobnosti. Zde ale pozor! Přestože je zažité, že muž platí, ideální je, když partner platí zhruba dvě třetiny společných nákladů.

Máte se ke komu přitulit.

Máte to na koho svést, s kým se hádat. Tento bod zní možná negativně, ale kdo si občas nepotřebuje trochu zanadávat? Navíc tento malý prohřešek se dá vždy svést na hormony nebo menstruaci…

Pokud utrácíte až moc za kosmetiku a módu, máte výmluvu: „Dělám to přece pro tebe…“

Máte na to chuť? Vaše polovička je vám stále k dispozici.

Máte údržbáře a opraváře zdarma. Pokud je váš partner nešikovný, snažte se alespoň využít zručnosti jeho tatínka nebo kamarádů, protože šikovné ruce jsou v domácnosti k nezaplacení…

„Nekamarádí“ s vámi technika? S vaším drahým určitě ano! Většina mužů má k technice lepší vztah než my ženy. Proč toho tedy nevyužít, každý muž je rád, když může zazářit.

Snadněji odpálkujete tragické zájemce. Pokud o vás stojí samci, kteří vám vadí, ukažte mu fotografii svého přítele, a snadněji se ho tak zbavíte. Ne každý touží po zadané ženě. Pokud bude přítel někde poblíž, situace je hned vyřešená…

Nikdo se vás neptá, kdy si konečně najdete muže. Tyto otázky, především ze strany rodinných příslušníků, vymizí. Připravit se však můžete na otázky nové, například: kdy budete mít svatbu nebo miminko…

Správný partner je vám oporou a podporuje vás.

V zimě vás zahřeje, případně v létě udělá i stín.

Jste milována a hýčkána. Kdo jiný vám zdarma udělá večeři nebo masáž? Kromě maminky asi nikdo… S přítelem si však tyto společné chvilky opravdu užijete!

Poznáte nové lidi, prostředí.                           

Pokud se opijete, má vás kdo odtáhnout domů.

Foto: 123rf.com

Foto: 123rf.com

Nikdy nejste na nic sama. Přestože se tento bod může zdát jako klišé, každý je rád, když na věci není sám. Občas nám pomůže i jiný názor, rada, porozumění… A kdo jiný vás zná lépe než váš partner?

Máte s kým trávit volný čas. Může se jednat třeba o sport, cestování, kulturu… Ve dvou se to vždy lépe táhne!

Něco se vám zrovna nechce? Vaše polovička to může udělat za vás. Může se jednat pouze o drobnosti, ale kdo by nebyl rád, že za něj někdo uklidí nebo uvaří?

Bojíte se sama cestovat? Váš drahý vás ochrání. Samotná žena se často jeví zranitelná. S mužskou ochranou se však budete cítit více v bezpečí a případné násilníky společně odradíte.

Potřebujete někam odvést? Váš milý a jeho auto jsou tu pro vás.

Napočítala jste více důvodů, proč být nezadaná? Pokud ano a jste nezadaná, vše se zdá být v pořádku. Pokud jste však zadaná, měla byste zauvažovat a možná svého partnera vyměnit nebo nastolit nějaké změny. Vztah by měl být především o vzájemné spokojenosti!

Jaké jsou vaše důvody, proč být zadaná?

Andrea Malá

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook