Geloren - kloubní výživa pro psy

Dopřejte partnerovi nezapomenutelnou erotickou masáž

21.5.2016
Foto: pinterest.com

Kdo by nemiloval, když o něj druhý pečuje a po namáhavém pracovním dnu mu nabídne třeba masáž? A co takhle zkusit něco nového a partnerovi nabídnout erotickou masáž? Uvidíte, že neodmítne a bude nadšeně a spokojeně vrnět blahem. A možná vám to i několikanásobně vrátí.

Jak začít

Je důležité, abyste si s partnerem vyhradili dostatek času. Hlavně musíte být oba dva v klidu, nemít před sebou žádné povinnosti ani nikam nespěchat. Ideální bude, když vypnete telefony, ztišíte zvonek a uděláte si příjemnou chvilku opravdu jen sami pro sebe.

Na co si dát pozor

Začněte tím, že vypnete i televizi a pustíte si příjemnou hudbu. Můžete si klidně zapálit svíčky a vytvořit tak dokonale svůdnou a vzrušující atmosféru. Nezapomeňte ani na sexy oblečení; váš partner rozhodně ocení, když jej nebudete masírovat ve vytahaných teplákách, ale třeba ve vzrušujícím a svádivém prádle.

Použijte příjemné masážní techniky

Mezi oblíbené masážní techniky, které nesmí chybět ani u klasické masáže, patří hlazení celou plochou ruky, poklepávání prsty i dlaní, roztírání, když bříška prstů krouživými pohyby uvolňuji ztuhlé svaly, a také hnětení, kdy prsty plynule hnětou svaly. Přidat můžete i tření, kdy dlaně jezdí po kůži a vahou svého těla kůži masírujete. K dokonalé erotické masáži vás dovede následujících šest kroků.

1. krok

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Nejdříve svého partnera svlékněte, masáž si totiž nejvíc užije nahý. Poté si lehne na břicho a vy si naneste trošku masážního oleje do dlaní. Zahřejte olej lehkým promnutím a položte ruce na partnera. Začněte masáží zad.

 2. krok

Olej rozetřete po celých zádech, masírujte bederní páteř a nezapomínejte ani na prostor krku. Aby byla masáž opravdu vzrušující, tak partnera masírujte spíše jemnými a krouživými pohyby.

3. krok

Věnujte se také masáži hlavy. Od krku můžete partnerovi zajíždět až do vlasů, poté také na tvář a nevynechejte ani ušní lalůčky. V tomto místě můžete přidat i pár smyslných polibků.

4. krok

Poté postupujte níž, směrem k hýždím. Věnujte se každému místu, které můžete namasírovat. Opravdu vzrušující záležitostí je i masáž chodidel. Na těchto místech se nachází nejen velké množství reflexivních bodů, ale také erotogenních zón.

5. krok

Až partnera namasírujete zezadu, tak jej nechte obrátit se na záda a stejně pečlivě mu masírujete i hrudník a břicho. Zde masírujte jen jemně, bříšky prstů. Pokud chcete svého partnera opravdu vzrušit, tak jej masírujte zlehka a pomalu postupuje až k jeho genitáliím.

 6. krok

Nakonec se můžete odvázat a masírovat partnera tam, kam můžete sahat jen vy. Klidně se svým tělem přitisknete na jeho a nechte ho, aby vás také, ale jen letmo a něžně, pohladil. Kromě mužství vašeho partnera se můžete věnovat i mužskému bodu G, ten je umístěn těsně pod močovým měchýřem.

Celá tato erotická masáž by měla příjemně vzrušovat jak vás, tak vašeho partnera. Sledujte reakce vašeho protějšku a dělejte jen to, co se líbí vám oběma. V ideálním případě skončí vaše erotická masáž vášnivým a velmi příjemným sexem. Oba jste totiž uvolnění, vzrušení a těšíte se ze vzájemné blízkosti.

Erotické olejíčky

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Mezi nejsmyslnější masážní oleje určitě patří ty s vůní růže, pačuli, jasmínu nebo santalového dřeva. Koupit je můžete v lékárně, v drogerii, ve zdravé výživě a klidně i v obchodu s erotickými pomůckami.

Něco navíc

Při erotické masáži můžete také vyzkoušet šátek, kterým partnerovi zavážete oči nebo jej saténovým šátkem hladíte na těle. Vyzkoušejte také hlazení peříčkem nebo mírné plácnutí třeba důtkami.

Zkoušeli jste už erotickou masáž nebo se teprve chystáte? Chtěli byste ji zažít?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook