Geloren - kloubní výživa pro psy

Dokonale svůdná? Vyzkoušejte ombré rty!

22.5.2017
Foto: websta.me

Myslíte si, že v oblasti líčení se již nedá vymyslet nic nového? Chyba lávky! Pokud toužíte po sexy šťavnatých rtech, co takhle zkusit ombré styl v trochu jiné podobě?

S módním trendem ombré koexistujeme již nějaký ten pátek. Postupné a poměrně přirozené stínování vlasů od tmavých kořínků ke světlým konečkům (nebo naopak) se zabydlelo v životním stylu nejedné z nás. My tento trend plně podporujeme, jelikož nám dopřává notnou dávku svobody výběru, (protože – přiznejme si – která z nás si dokáže vybrat pouze jednu barvu, která se jí líbí). Byla tedy pouze otázka času, kdy se tento trend objeví i v jiném aspektu ženské krásy.

Kde jinde by mohl styl ombré padnout na úrodnou půdu než v líčení rtů? Už i slavná Marilyn Monroe byla známá tím, že své rty pečlivě a zdlouhavě vykreslovala do požadovaného tvaru, díky kterému se zdály plnější a šťavnatější, než ve skutečnosti byly.

Když si to mohla dovolit ona, proč ne vy? Možná se nebude jednat o look, který bude vhodný pro každodenní nošení, ale minimálně zlepšíte své schopnosti a možná se u toho i dobře pobavíte. A kdo ví – třeba to je přesně to, co vašemu stylu chybělo.

Pojďte se s námi podívat, jak rychle vykouzlit nevídaně luxusní líčení rtů.

Před zahájením líčení můžete své rty připravit tak, že je ošetříte cukrovým peelingem, který si můžete snadno vyrobit doma – bude vám na to stačit kapka olivového oleje/medu a lžička krupicového cukru. Po nanesení na rty je jemně promněte tak, aby cukr odstranil veškeré nežádoucí šupinky. Po odstranění směsi rty namažte balzámem a nechte vstřebat.

Na rty naneste svůj obvyklý denní make-up, ale můžete použít i tekutý korektor. Díky tomu bude celé dílo mnohem lépe držet a získáte sytější odstín použitých produktů. Do rtů je jemně vklepejte kosmetickým štětcem.

Nyní sáhněte po opravdu tmavé konturovací tužce na rty. V tomto případě platí – čím tmavší, tím lepší. Pokud máte smysl pro drama, můžete sáhnout i po černých linkách. Touto tužkou zvýrazněte tvar horního rtu. Pokud vás trápí, že vás příroda příliš neobdařila, nemusíte si zoufat. Tmavým odstínem můžete své rty viditelně zvětšit. Tužkou obtahujte rty směrem dovnitř. Platí však, že zhruba v polovině rtu by měl být umístěn viditelný barevný přechod. Stejný princip aplikujte i na dolním rtu.

Pokud toužíte po našpulenějších rtech, spodní ret konturujte tužkou od 1/3 rtu směrem k vnějším koutkům a prostředek rtu nechte v původním odstínu.

V tento moment sáhněte po světlejším odstínu rtěnky, kterým přejedete po světlejších částech rtů tak, aby nikde nevynikala vaše původní barva. Rty následně pětkrát až desetkrát promněte, aby se rozdíl odstínů trochu zmenšil.

Nyní opět sáhněte po konturovací tužce na rty, kterou zvýrazníte tvar rtů a jemně dostínujete do přirozeného přechodu. Pro dokonalý efekt tvar rtů upravte za pomoci make-upu či korektoru.

Tento look je vhodný na party, ale i na rande.

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook