Geloren - kloubní výživa pro psy

Dokonalé obočí snadno a rychle

30.6.2016
Foto: pinterest.cz

Jste majitelkou dokonale tvarovaného a hustého obočí, nebo si každé ráno dopomáháte tužkou k jeho zvýraznění? Ať tak či onak, obočí je velmi důležitou součástí naší tváře. Nevíte si rady s jeho úpravou? S námi si hravě poradíte!

Přiznejme si to. V dnešní době existují lidé, kteří úpravě obočí nevěnují pozornost. Proč taky? Hustotu, tvar či jeho viditelnost přirozeně neovlivníme. Někdo má zkrátka štěstí a jeho obočí je dokonale vyklenuté a husté. Ale co když to vaše je řídké a téměř neviditelné? Naštěstí žijeme v době, kdy ani druhý případ nepředstavuje problém.

Před zahájením úpravy je nutné si uvědomit, že obočí velmi výrazně ovlivňuje celkový výraz obličeje. Díky němu můžete vypadat přísně, ale také unaveně a neupraveně. Zkrátka a dobře – obočí je naší osobní vizitkou a jeho úpravu není radno podcenit.

V první řadě byste se měla chopit pinzety a vytrhat všechny přečnívající chloupky. Nemáte tuto proceduru zrovna v lásce? Pokud se bojíte bolesti, neváhejte před akcí své obočí pěkně zchladit kostkou ledu. Led pokožku částečně znecitliví, a než se nadějete, budete mít dávno hotovo. Pokud jdou chloupky vytrhnout jen ztuha, aplikujte na obočí trochu pleťového krému, který pokožku a chloupky o trochu změkčí a vytrhávání vám půjde lépe od ruky.

Po vytrhání přebytečných chloupků přichází na řadu tvarování obočí do požadované hustoty a tvaru. V současnosti se na trhu vyskytuje hned několik typů produktů, díky kterým bude vaše cesta k dokonalému obočí značně jednodušší.

Vybrat si můžete z tužek, fixů, gelů, ale i stínů na obočí v kombinaci s voskem. Při výběru však vždy dbejte na volbu správného odstínu, který bude přirozeně ladit s barvou vlasů i tónem pleti!

Produkty do 100,-

Gel na obočí obočí obarví a dokonale zafixuje. Pro dokonalý efekt doporučujeme aplikaci zkoseným štětečkem. S tužkou na obočí bude obočí vždy dokonale upravené, a to i díky kartáčku na druhé straně tužky.

Gel na obočí obočí obarví a dokonale zafixuje. Pro dokonalý efekt doporučujeme aplikaci zkoseným štětečkem. S tužkou na obočí bude obočí vždy dokonale upravené, a to i díky kartáčku na druhé straně tužky

S tužkou na obočí budete hrdou majitelkou dokonale definovaného a vytvarovaného obočí. Také můžete vsadit na kit stínů, ve kterém se kromě dvou stínů schovává také zrcátko, štěteček a pinzeta.

2

Produkty do 200,-

Pro dokonale vytvarované obočí vám skvěle poslouží tato paletka, ve které se kromě dvou stínů a vosku na obočí schovává také štěteček a kartáček. Vhodná varianta na cesty. Mono stín na obočí s voskem a štětečkem se hodí do každé dámské kabelky.

3

Milovnice přirozenějšího vzhledu obočí jistě ocení tuto tužku na obočí s kartáčkem. Pro větší divošky tu máme oboustrannou fixu od Make Up Revolution London.

4

Produkty do 300,-

Řasenky na obočí zažívají v poslední době velký boom. Obočí nabarví, vytvarují a zafixují. Chcete-li docílit efektu hustšího obočí.

5

Někteří lidé říkají, že obočí je záclonou okna do duše. Proto péči o něj v žádném případě nezanedbávejte.

Kateřina Umová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook