Geloren - kloubní výživa pro psy

Vitamín D

Úvod Diskuze Zdraví Vitamín D

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Habannero a poslední změna je stará 1 měsíc, 2 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22666

  Nadezda
  Účastník

  Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jste přes zimu doplňovali vitamín D ? A kde mi zjistí jestli ho mám dostatek, protože co jsem se dočetla, tak to způsobuje zdravotní potíže.

  #22703

  Laura
  Účastník

  Já ho doplňuju každou zimu a beru ho v podobě tobolek. Doktorka mi doporučila vigantolvit, takže beru ten a jestli ho máš nedostatek, tak to ti zjistí tvůj lékař.

  #22766

  Nadezda
  Účastník

  JAk často se prosím tě bere ? A je to dlouhodobá záležitost nebo jednorázová ? V létě už myslím není potřeba ho brát ne ?

  #22812

  Laura
  Účastník

  Bereš každý den jednu tobolku po dobu 60ti dní. Jinak v létě ho brát nemusíš v tom případě, že netrpíš nedostatkem vitamínu D, pokud nejsi obézní a další. nechám ti tu odkaz, kde je to všechno vypsané, aby ses mohla mrknout, protože si to fakt nepamatuju, co všechno tam je 🙂 http://www.vigantolvit.cz

  #22814

  Nadezda
  Účastník

  Jsou tam nějaká omzení třeba kdo ho může a nemůže brát ?

  #22854

  Laura
  Účastník

  Ano jsou, pokud máš problémy s ledvinami a nebo jestli máš vyšší hodnotu vápníku, ale když se podíváš na jejich stránky, tak to tam mají vypsané, ale pokud máš možnost, tak to prokonzultuj s lékařem 🙂

  #22934

  Habannero
  Účastník

  Mohla bych se zeptat jak dlouho a kvůli čemu ho berete ?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook