Geloren - kloubní výživa pro psy

Vitamín D

Úvod Diskuze Zdraví Vitamín D

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Mia03 a poslední změna je stará 2 dny, 7 hodin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
  • Autor

Nadezda
    Účastník

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli jste přes zimu doplňovali vitamín D ? A kde mi zjistí jestli ho mám dostatek, protože co jsem se dočetla, tak to způsobuje zdravotní potíže.

Laura
    Účastník

Já ho doplňuju každou zimu a beru ho v podobě tobolek. Doktorka mi doporučila vigantolvit, takže beru ten a jestli ho máš nedostatek, tak to ti zjistí tvůj lékař.

Nadezda
    Účastník

JAk často se prosím tě bere ? A je to dlouhodobá záležitost nebo jednorázová ? V létě už myslím není potřeba ho brát ne ?

Laura
    Účastník

Bereš každý den jednu tobolku po dobu 60ti dní. Jinak v létě ho brát nemusíš v tom případě, že netrpíš nedostatkem vitamínu D, pokud nejsi obézní a další. nechám ti tu odkaz, kde je to všechno vypsané, aby ses mohla mrknout, protože si to fakt nepamatuju, co všechno tam je 🙂 http://www.vigantolvit.cz

Nadezda
    Účastník

Jsou tam nějaká omzení třeba kdo ho může a nemůže brát ?

Laura
    Účastník

Ano jsou, pokud máš problémy s ledvinami a nebo jestli máš vyšší hodnotu vápníku, ale když se podíváš na jejich stránky, tak to tam mají vypsané, ale pokud máš možnost, tak to prokonzultuj s lékařem 🙂

Habannero
    Účastník

Mohla bych se zeptat jak dlouho a kvůli čemu ho berete ?

Laura
    Účastník

No bere se kvůli více věcem, buď kvůli nedostatku vitamínu D, pak by se měl taky brát přes zimu, protože to je nedostatek slunečního záření a tělo vitamín D potřebuje. Bere se jinak dva měsíce, pak by měla být pauza tak měsíc, aby si na to tělo nezvyklo a pak ho zas můžeš nasadit.

Nadezda
    Účastník

Tak ho teď budu začínat brát taky a koupím ho i mamině, protože mi doktorka řekla, že vitamín D by se měl doplňovat i v období menopauzy

RomanaAvi
    Účastník

Ráda bych se zeptala, zda je nějaký doplněk stravy s obsahem vitamínu D, který neobsahuje lepek.

Mia03
    Účastník

Dobrý den, doplněk stravy s vitamínek D a bez lepku je tento https://www.drmax.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook