Geloren - kloubní výživa pro psy

Partners kariera

Úvod Diskuze Ostatní Partners kariera

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (11 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Bajka a poslední změna je stará 1 rok.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20515
  Mar.aka
  Mar.aka
  Účastník

  Ahoj holky. Začala bych tak, že jsem v 6 měsíci a čekáme s přítelem miminko. Bude to kluk a už se na něj moc těšíme, mám ale jednu takovou starost, která mi nedá spát. Chtěla bych se váš zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s firmou partners. Nemám na mysli jako jejich služby, které nabízejí, ale jako zaměstnání. Manžel má nějaké pracovní problémy, v současném zaměstnání dělá už 7 let, a mění se vedení, které dělá dusno a tak se kouká po nové práci. Přišel domů s tím, že mu známý říkal, at zkusí partners, že je to firma, která se zabývá poradentskou činností a jeho práce s lidmi baví, tak to vidí jako strašné WOW. Sama ale nevím co si o tom mám myslet. Nemáte s tím někdo nějakou zkušenost?

  #20526

  Tygrice1
  Účastník

  V první řadě bych se hlavně přestala stresovat jestli do toho můžu mluvit. Jak sama píšete, těšte se chlapečka a užívejte si to, chlapi si s problémy umí vždycky poradit, od toho to jsou chlapi. A za druhé k tématu, sama nevím jak konkrétně tenhle bussines probíhá, osobní zkušenost nemám, ale manžel mé kolegyně u nich dělá už řádku let. Je to ostřílený chlápek, na mě až moc všeznalý, ale tu práci fakt umí. Spolupracujeme sním, kvůli tomu, že jsme chtěli poradit jak naložit s penězi pro děti, a je to milý chlap. Ale co si tak nějak pamatuji, že kolegyně vyprávěla, často je v práci, to říká, že je jediný handicap. Jezdí k lidem i ve večerních hodinách a je pořád k dispozici. Což pro klienty je skvělé, ale jí to asi trošku štve. Myslím si, že budete muset brát ohledy na to, že ten kdo už chce v tomhle oboru podnikat, tak tím musí i žít. Ale neviděla bych to jako něco, co by vás mělo takhle stresovat, at to zkusí a uvidí co mu to dá.

  #20537
  Mar.aka
  Mar.aka
  Účastník

  Já vím, ale znáte to, ty hormony ještě k tomu, potom všechno víc prožívám. Děkuji Vám moc o názor, jsem alespon trošku klidnější 🙂

  #20652

  Marpa
  Účastník

  Mám u partners kamarádku, a jak píše tygřice ve spoustě věcí se sní shodnu. Každý poradce musí projít školením, kdyby tím neprošel nemá ani přiležitost u nich podnikat. Kamaradka má vysokou školu nějakou ekonomku, pár let dělala v bance a až ted poslední 3 roky je právě tady u partners. Známe se fakt dlouho takže tak nějak vím co její práce, asi tak jako ono ví o té moji. Ty začátky pro ni byly těžší, jenže v jakém zaměstnání to tak není. Samozřejmě bych to nechala na manželovi at sám zjistí jak mu to bude vyhovovat a nestresovala se. Je to společnost s podstatně velkým jménem když bude šikovný má podle možnost to někam dotáhnout.

  #20726

  Veronicka
  Účastník

  Jestli je manžel průbojný a pracovitý, nechala bych ho at si zkusí co se mu líbí. Člověk se má celý život rozvíjet a změna zaměstnání k tomu patří též. O Partners jsem toho četla už spousty, a dělá u nich i můj známý a spolužák z vysoké školy a myslím si, že se jedná o solidní podnikání.

  #20837
  Magdousek22
  Magdousek22
  Účastník

  Souhlasím s Verčou. Dala bych mu najevo mou podporu aby věděl, že za ním budete stát jak se říká „at se děje, co se děje“ a at si vyzkouší. I kdyby to nevyšlo tak každý pád posune člověka kupředu. V tomto podnikání jde hodně o to jak se tomu člověk rozhodne oddávat. Když do toho bude opravdu zapálený a ví jak na lidi tak si myslím, že má vyhráno. Mluvím o tom proto, že můj teď už bývalý manžel pro Partners dělá několik let. A co mi tak nějak říkal, tak se nemá špatně 🙂

  #21014

  Fifca2
  Účastník

  Podívejte se na jejich webové stránky, na facebook a něco si o nich přečtěte ať máte pro sebe nějaké informace a udělejte si třeba menší pohled na to jak to u nich funguje. Je pravda, že co člověk to jiná zkušenost, ale podle mě to takhle dělá spousta lidí. Jestli se manžel vidí v podobné branži, tak si myslím že není důvod proč se něčím stresovat ještě když jste těhotná. Partners jsou velká firma, která má reklamu a lidi o ní vědí, myslím si, že nějaké nekalosti si dovolit nemůžou. V každém zaměstnání člověk musí tvrdě dřít aby se někam dostal, a to podle mě platí i v těchto oblastech. Vzhledem k tomu, že lidi se mu budou svěřovat se svojí finanční situací tak je jasné, že musí mít co nejlepší přehled. Vyzkoušet se má vše, a co nikdo nezkusí tak pak nemůže vědět jaké by to bylo.

  #21222

  Quineee
  Účastník

  Nemáte tam třeba někoho známého? ten by vám mohl říct sám víc. Hlavně manželovi v ničem nebrante, lepší je vždycky ta podpora 🙂

  #21387
  Gabi
  Gabi
  Účastník

  Přítel u partners začal pracovat cca před půl rokem. A abych řekla pravdu já z pohledu jeho partnerky moc se doma nepotkáváme. Vysvětluje mi to tím že je tam chvíli a musí hodně pracovat aby si získal klienty a něco se naučil, což chápu. A na druhou stranu jde na něm vidět, že je tam opravdu spokojený.

  #21506
  LenkaLopka
  LenkaLopka
  Účastník

  Zkuste si něco počíst třeba na nějakých webových stránkách jejich nebo tak, at víte sama víc!

  #21654
  Mar.aka
  Mar.aka
  Účastník

  Holky moc vám děkuji za odpovědi! Popravdě jste mě docela uklidnili a jak jste psaly nechala jsem to na partnerovi. Minulý týden byl na první schůzce(pohovoru) a když přišel domů tak byl jak vyměněný. Doufám že mu to vydrží a že se tam chytne. Říkal že to na začátek bylo dost informací a ještě je toho hodně před ním, ale že měl z toho prý dobrý pocit. Sám nikdy nedává na první dojem, ale myslím že by to mohlo dopadnout dobře.

  #22032

  Bajka
  Účastník

  Nemáte někdo kontakt na nějakého poradce přímo od nich? Nejlépe nějakého přes hypotéky, dík moc…

  #22052

  IvetaTomka
  Účastník

  Dobrej Bajko. Zkuste zavolat přímo na partners, na jejich webových stránkách máte dost info ohledně jejich společnosti. Já jsem to pře lety taky tak udělala. První poradce mi moc nevyhovoval, tak jsem dostala nového a sním spolupracuji už asi 3 roky.

  #22370

  Bajka
  Účastník

  Děkuji za odpověd. Byla jsem sama v budově Prague Gate v Praze na Chodově abych se tam poptala. A byla jsem mile překvapena jak rychle to vše proběhlo. Sešla jsem se druhý den s paní, která mi sedla a už pracujeme na tom co jsem od ní chtěla vyřešit.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook