Geloren - kloubní výživa pro psy

Kvalitní bavlněné věci

Úvod Diskuze Móda Kvalitní bavlněné věci

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Jitunka a poslední změna je stará 2 týdny, 3 dny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23366

  JaSona
  Účastník

  Dobrý den všem, hledám radu… Chtěla bych taťkovi k narozeninám darovat tričko. Napadlo mě to ale až teď a slavíme už za pár dní. Jde ale o to, že taťka si fakt potrpí na kvalitu a materiál. Nejraději má bavlnu… Ale fakt 100%, žádný přímesy. Kde koupím?

  #23373

  Alexx
  Účastník

  Ahoj, mrkni se na cistytriko.cz. Tam mají perfektní výběr fakt kvalitních bavlněných triček snad všech velikostí. Tam si určitě vybereš 🙂

  #23458

  Jackila
  Účastník

  Dala bych mu poukaz do nějakého obchodu s oblečením aťsi sám vybere, co bude chtít.

  #23497

  MisaMala
  Účastník

  Hele, na to https://www.cistytriko.cz/ se určitě podívej. Jako u nich je pak i super to, že mají i větší velikosti, jako myslím tím na dlouhány 😀

  #23502

  JaSona
  Účastník

  A ty už jsi tam nakupovala? Jak je to s doručením? A co když mi velikost nebude sedět?

  #23683

  Jitunka
  Účastník

  Ahojky, já u cisty triko.cz nakupuju poměrfně často. Teď naposledy jsem tam přes léto kupovala jejich krásná bavlněná tílka a teď můj poslední nákup byl obal na ntb 🙂 Super stránka, super zboží, kvalita a všechno sedí, jak má!

  #23819

  Habannero
  Účastník

  Já jsem si z eshopu cistytriko objednávala trička v prodloužené délce a též jsem byla spokojená. Po dlouhé době jsem se dostala k něčemu kvalitnímu, protože to co prodávají v obchodech za směsky, co to nemá s bavlnou nic společného je katastrofa.

  #23879

  Sonia
  Účastník

  V té prodloužené délce dělají jenom dámské nebo i pánské věci ?

  #24063

  Habannero
  Účastník

  Myslím si že i v pánském najdeš věci v prodloužené délce http://www.cistytriko.cz

  #24301

  Sonia
  Účastník

  Co to je za shop ? Cisty triko ještě neznám :/ je to něco osvědčeného ? objednávala si od nich už ?

  #24315

  Habannero
  Účastník

  na cistym triku koupíš hlavně kvalitní bavlněné oblečení, mají i nadměrné velikosti a pak věci jako batohy apod co jsem se dívala. Já mám teda zkušenost jenom s tím jejich oblečení, s doplňky už ne.

  #24594

  Alexx
  Účastník

  No, já jsem na cisty triko kupovala nejřív ty jejich bavlněný trička, hlavně teda tílka, ale ted na vánoce jem tam kupovala právě i ty batohy a super.

  #24723

  Habannero
  Účastník

  To já jsem dceři koupila na vánoce ten batoh, protože není na kabelky a tady ty doplňky a byla jsem opravdu mile překvapená, protože za tu cenu jsou ty batohy opravdu moc hezky zpracované

  #24972

  Jitunka
  Účastník

  Mám radči batohy, než kabelky. Jako jasně, jsou příležitosti, kdy si vezmu kabelku, ale jinak nosím batoh. Mám jich doma snad víc, než kabelek. No, když ono to https://www.cistytriko.cz má prostě skvělou nabídku!

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook