Geloren - kloubní výživa pro psy

Kvalitní bavlněné věci

Úvod Diskuze Móda Kvalitní bavlněné věci

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Habannero a poslední změna je stará 4 dny, 15 hodin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23366

  JaSona
  Účastník

  Dobrý den všem, hledám radu… Chtěla bych taťkovi k narozeninám darovat tričko. Napadlo mě to ale až teď a slavíme už za pár dní. Jde ale o to, že taťka si fakt potrpí na kvalitu a materiál. Nejraději má bavlnu… Ale fakt 100%, žádný přímesy. Kde koupím?

  #23373

  Alexx
  Účastník

  Ahoj, mrkni se na cistytriko.cz. Tam mají perfektní výběr fakt kvalitních bavlněných triček snad všech velikostí. Tam si určitě vybereš 🙂

  #23458

  Jackila
  Účastník

  Dala bych mu poukaz do nějakého obchodu s oblečením aťsi sám vybere, co bude chtít.

  #23497

  MisaMala
  Účastník

  Hele, na to https://www.cistytriko.cz/ se určitě podívej. Jako u nich je pak i super to, že mají i větší velikosti, jako myslím tím na dlouhány 😀

  #23502

  JaSona
  Účastník

  A ty už jsi tam nakupovala? Jak je to s doručením? A co když mi velikost nebude sedět?

  #23683

  Jitunka
  Účastník

  Ahojky, já u cisty triko.cz nakupuju poměrfně často. Teď naposledy jsem tam přes léto kupovala jejich krásná bavlněná tílka a teď můj poslední nákup byl obal na ntb 🙂 Super stránka, super zboží, kvalita a všechno sedí, jak má!

  #23819

  Habannero
  Účastník

  Já jsem si z eshopu cistytriko objednávala trička v prodloužené délce a též jsem byla spokojená. Po dlouhé době jsem se dostala k něčemu kvalitnímu, protože to co prodávají v obchodech za směsky, co to nemá s bavlnou nic společného je katastrofa.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook