Geloren - kloubní výživa pro psy

Krematorium zvířat

Úvod Diskuze Zájmy a koníčky Krematorium zvířat

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Andyska a poslední změna je stará 1 měsíc, 2 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22963

  MisaMala
  Účastník

  Holky, tak nějak ze všech stran slýchám informace o krematoriu zvířat, konrétně o http://www.krematoriumzviratpraha.cz/. Jak se na tyto služby tváříte vy?

  #23072

  JaSona
  Účastník

  Miso, podle mě je to skvělý nápad! Ty nemáš ten pocit?

  #23256

  MisaMala
  Účastník

  Ale ano, přijde mi to právě jako skvělý nápad a skvělá služba. Jen že jsem o ni neslyšela a neznám nikoho, kdo by ejich služeb využil, proto se ptám, zda tu třeba není někdo, kdo jejich služeb už využil…

  #23408

  Jitunka
  Účastník

  Já jsem jejich služeb využila a nemůžu si absolutně na nic stěžovat, naopka! Jsou velmi korektní, empatičtí, vše je zařízené a důstojné

  #23547

  Alexx
  Účastník

  Holky, jak je to s objednávkou jejich služeb? Je třeba nějak dopředu nebo jsou připraveni, že jim zavolám, jakmile to nastane?

  #23746

  Jitunka
  Účastník

  Alexx, neměj obavy. https://www.krematoriumzviratpraha.cz/ mají nonstop pohotovostní službu…

  #24040

  Alexx
  Účastník

  Opravdu? Takže to znamená, že se stačí na Krematorium zvířat Praha ozvat, až ted smutný den přijde, že? A pak už se s nimi asi domluvím, že?

  #24042

  Carry
  Účastník

  Jelikož máme chatu, tak tam všechny naše tvorečky pochováváme, ale jasně pro ty co tu možnost nemají a bydlí třeba jen v bytě, tak je to určitě využitelné, nezatracovala bych to.

  #24324

  JaSona
  Účastník

  No, to se někdo má, když má takovou možnost… ale to Krematorium zvířat praha je skvělé právě pro ty, co tu možnost nemají…

  #24598

  Jitunka
  Účastník

  Je to tak. Jako to Krematorium zvířat Praha opravdu zajistí důstojný odchod. Je to krásná služba. Lidé tam jsou profesionálové, ale velmi ematičtí. Doporučuji jejich služby.

  #24601

  Andyska
  Účastník

  To zní zajímavě.. my všechny mazlíčky teda pochováváme na zahradě, ale pro někoho kdo bydlí v Praze je to zajímavá služba. Asi bych se toho nebála.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook