Geloren - kloubní výživa pro psy

Krátkodobé půjčky

Úvod Diskuze Ostatní Krátkodobé půjčky

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  marticka125 a poslední změna je stará 2 měsíce, 4 týdny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #10106

  SasankaStanka
  Účastník

  Zdravíčko, najde se někdo kdo má zkušenost(jakoukoliv prosím) s půjčkou odtud http://www.vataonline.cz/ líbí se mi podmínky, bohužel realita je mnohdy u těchto půjček jiná než píšou tak budu ráda když mi někdo napíše svoji zkušenost snimi,děkuji

  #12166

  Romca.K
  Účastník

  Ahoj, no, nevím, já těm nebankovním půjčkám moc nevěřím, dokonce je teď připravovaný zákon, který má tyto nebankovní společnosti omezit..my jsme si brali půjčku, ale pečlivě jsme ji vybrali, dokonce jsme si nechali poradit od finančního poradce (http://www.financealbatros.cz/), se dvěma dětmi bychom si nemohli dovolit nějaký průšvih, tak si myslím, když se někdo pro nebankovní půjčku rozhodne, tak si společnost pořádně prověřit, ale já bych do toho nešla…

  • This reply was modified 2 roky, 10 měsíců by  Romca.K.
  #15930

  Terezinka
  Účastník

  Ahojky, tyhle firmy neznám, ale rychlé půjčky jsou super u ferratum. Před rokem jsem si u nich půjčovala na dovču asi 15000 a super bez problémů.

  #24235

  marticka125
  Účastník

  Chceme s drahou polovičkou k moři. Někam do Chorvatska. mrkejte na ty krásné pláže https://www.krasneplaze.cz/chorvatsko ale nejspíš si budeme muset taky od někoho půjčit, protože jinak bychom na moře nikdy s naší výplatou nenašetřili. Ráda si tedy v tomto také nechám poradit.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook