Geloren - kloubní výživa pro psy

Hubnutí s nutričním terapeutem

Úvod Diskuze Hubnutí Hubnutí s nutričním terapeutem

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  jarilka a poslední změna je stará 1 rok, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #17438

  HelenaNor
  Účastník

  Dobrý večer. Já jsem se objednala v listopadu do poradny, v prosinci jsem byla ve Světě zdraví na úvodní konzultaci. Chovali se tam moc pěkně. Určitě jakmile budu moci, začnu tam pravidelně docházet. Na dlouhodobé spolupráci jsem se prozatím s dietologem nedomluvila z důvodu nečekaných finančních výdajů.

  #17663
  Tamara5
  Tamara5
  Účastník

  Já jsem navštívila jednu z poboček Světa-zdravi.cz. Přivítala mě tam velmi příjemná nutriční poradkyně.Zjištění mé váhy bylo děsivé, 122 kg. Rozebrala se mnou můj jídelníček, zdravotní stav, práci, aktivity, kolik mám tuku v těle,apod. Na další schůzce mi připravila seznam potravin, které jsou pro mě vhodné, a tak jsem se snažila a dále snažím dodržovat předepsaný jídelníček. Ale musím dodat, že nestrádám a jím pravidelněji. Také se více hýbu a občas cvičím, což bylo zpočátku těžké, ale i to se lepší.

  #18459

  Andyyy
  Účastník

  Hubnutí s nutričním terapeutem je to nejlepší, co můžete udělat. Mně diety nezabírali, až jsem se objednala do centra hubneme pro zdraví na http://www.hubnuti-ostrava.cz, tak jsem konečně zhubla a váhu si i udržela. Stačily mi tři měsíce, abych se naučila zdravě se stravovat a připravovat jídla, po kterých nepřibírám a naopak hubnu. Komplet jsem změnila jídelníček a cítím se bezvadně. Mám dole 7 kg.

  #21694

  jarilka
  Účastník

  Já jdu k poradkyni teď ve středu tak brouzdám po fórech abych zjistila co mě čeká.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook