Geloren - kloubní výživa pro psy

Grandoptical zkušenosti

Úvod Diskuze Móda Grandoptical zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (6 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Veronicka a poslední změna je stará 3 dny, 22 hodin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21580
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Zdravím. Máte některá zkušenost s touhle optikou? Potřebuji si už pořídit nové brýle a přemýšlím kam zajít. Koukala jsem, že tady měří i zrak a hlavně ten krám je v obchodáku který mám kousíček od baráku, tak bych toho rovnou využila. Budu ráda za vaše názory. Předem díky.

  #21649

  Denny55
  Účastník

  Nikdy viac. Nehovorím, mám od nich rámy, vyšetriť tiež jak tak vedia, ale ceny príšerne prestrelené a jednak mi 2x pokazili čočky na brýlich… až sa v druhej optike divila, že som ešte nezačala škúliť, že to bolo hrozne posunuté mimo ohnisko..
  Takže nejdak vady… podľa mňa dosť neosobný prístup narozdiel od malých a menších optík, aj súkromná optika môže mať veľký výber 🙂
  A jednak sklá… oháňajú sa zľavami za vek a podobné krávoviny a za tie najobyčajneješie čočky so zľavou som tam nechala minimálne 1300kč, a inde v menšej súkromnej 700 alebo max 900 kč.
  A výber rámov tiež.. majú aj značkové, ale v porovnaní s optikou kam chodím ja.. fakt neklamem, cena za nejaku no name značku pomaly rovnaká ako ja dám u mojej optičky za Pradu 😀
  Neviem odkial si… za Prahu doporučujem EasyOptic ♥ uzasny pristup, vysetrenie viac druhov a dost podrobne 🙂 a krasny vyber.

  #21678

  Karinaska
  Účastník

  Byla jsem v tom grandopticalu poprvé asi před 3 týdny právě kvůli tomu měření zdarma. Paní optomeristka byla milá nemusela jsem ani moc dlouho čekat než si pro mě přijde abychom šly ten zrak změřit a vybrala jsem si tam rovnou jedny brýle. Je pravda že cenově je to vyšší kategorie, ale je poznat hned na první pohled, že ty brýle jsou kvalitní a něco vydrží. Byly dobře utažené, nebyla na nich žádná vada a ještě jsem si to s paní prodavačkou prohlédla než jsem snimi odešla. Nechala jsem si je ještě pojistit pro můj klid, protože sem tam za ně nechala docela dost. Takže za mě spokojenost.

  #21797
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Holky děkuju za obě odpovědi. Z každý jsem si něco vzala a šla jsem se sama podívat do toho grand opticalu a byla jsem docela příjemně překvapená. Je tam o dost větší výběr než v jiných optikách, ale je pravda že ceny jsou taky o něco větší. Jedny mám v hlavě a přemýšlím že do nich půjdu, ale ještě se koukám i jinde. Můžu se jenom zeptat kolik to pojištění na víc stálo?

  #21975

  IvetaTomka
  Účastník

  Kupovala jsem si tady brýle asi před 3 rokama a nenechávala jsem si k nim dělat žádnou pojistku teda. I když mi jí nabízeli. Nechala jsem za ně trochu víc, ale nemám snima žádnej problém.

  #22187

  Karinaska
  Účastník

  Já si teď přesně nepamatuji kolik jsem tam za ty brýle dávala protože jsem tam nechávala už docela dost. Liší se to i podle celkové ceny těch brýlí. Ale kdyby se vám snimi do dvou let něco stalo, nebo vám je někdo ukradl tak získáte nárok na pojistné plnění v hodnotě myslím že 75% pojistné částky z těch co jste si zakoupila, ale ted si nejsem jistá jestli říkám pravdu. Asi je lepší se zeptat v té optice jak to tam mají.

  #22343
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Tak jsem tam byla se na všechno sama poptat a jsem moudřejší konečně. Mají jich tam dost pěkných teda, takže ani nevím které tak s přítelem půjdeme tenhle týden něco vybrat společně aby mi trošku i on poradil a máte pravdu že je lepší je pojistit když jsem viděla kolik některé stojí.

  #22367

  Quineee
  Účastník

  Holky nevíte jestli tam prodávají i kontaktní čočky a to měření zraku je stejné jako u brýlí?

  #22388

  Veronicka
  Účastník

  Jasný jak u kontaktních čoček, tak u dioptrických brýlí je vždycky měření stejné, musí vám naměřit prostě kolik máte to se nijak neliší. A ty čočky tam prodávají, je dobré si zajít přímo do obchodu a zeptat se jak je aplikovat a jak s nimi zacházet aby vám i co nejdéle vydržely.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 9 příspěvků - 1. až 9. (z celkem 9)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook