Geloren - kloubní výživa pro psy

Grandoptical zkušenosti

Úvod Diskuze Móda Grandoptical zkušenosti

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (8 účastníků) se naposledy zapojil uživatel Komarkaa Komarkaa a poslední změna je stará 7 měsíců, 3 týdny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21580
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Zdravím. Máte některá zkušenost s touhle optikou? Potřebuji si už pořídit nové brýle a přemýšlím kam zajít. Koukala jsem, že tady měří i zrak a hlavně ten krám je v obchodáku který mám kousíček od baráku, tak bych toho rovnou využila. Budu ráda za vaše názory. Předem díky.

  #21649

  Denny55
  Účastník

  Nikdy viac. Nehovorím, mám od nich rámy, vyšetriť tiež jak tak vedia, ale ceny príšerne prestrelené a jednak mi 2x pokazili čočky na brýlich… až sa v druhej optike divila, že som ešte nezačala škúliť, že to bolo hrozne posunuté mimo ohnisko..
  Takže nejdak vady… podľa mňa dosť neosobný prístup narozdiel od malých a menších optík, aj súkromná optika môže mať veľký výber 🙂
  A jednak sklá… oháňajú sa zľavami za vek a podobné krávoviny a za tie najobyčajneješie čočky so zľavou som tam nechala minimálne 1300kč, a inde v menšej súkromnej 700 alebo max 900 kč.
  A výber rámov tiež.. majú aj značkové, ale v porovnaní s optikou kam chodím ja.. fakt neklamem, cena za nejaku no name značku pomaly rovnaká ako ja dám u mojej optičky za Pradu 😀
  Neviem odkial si… za Prahu doporučujem EasyOptic ♥ uzasny pristup, vysetrenie viac druhov a dost podrobne 🙂 a krasny vyber.

  #21678

  Karinaska
  Účastník

  Byla jsem v tom grandopticalu poprvé asi před 3 týdny právě kvůli tomu měření zdarma. Paní optomeristka byla milá nemusela jsem ani moc dlouho čekat než si pro mě přijde abychom šly ten zrak změřit a vybrala jsem si tam rovnou jedny brýle. Je pravda že cenově je to vyšší kategorie, ale je poznat hned na první pohled, že ty brýle jsou kvalitní a něco vydrží. Byly dobře utažené, nebyla na nich žádná vada a ještě jsem si to s paní prodavačkou prohlédla než jsem snimi odešla. Nechala jsem si je ještě pojistit pro můj klid, protože sem tam za ně nechala docela dost. Takže za mě spokojenost.

  #21797
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Holky děkuju za obě odpovědi. Z každý jsem si něco vzala a šla jsem se sama podívat do toho grand opticalu a byla jsem docela příjemně překvapená. Je tam o dost větší výběr než v jiných optikách, ale je pravda že ceny jsou taky o něco větší. Jedny mám v hlavě a přemýšlím že do nich půjdu, ale ještě se koukám i jinde. Můžu se jenom zeptat kolik to pojištění na víc stálo?

  #21975

  IvetaTomka
  Účastník

  Kupovala jsem si tady brýle asi před 3 rokama a nenechávala jsem si k nim dělat žádnou pojistku teda. I když mi jí nabízeli. Nechala jsem za ně trochu víc, ale nemám snima žádnej problém.

  #22187

  Karinaska
  Účastník

  Já si teď přesně nepamatuji kolik jsem tam za ty brýle dávala protože jsem tam nechávala už docela dost. Liší se to i podle celkové ceny těch brýlí. Ale kdyby se vám snimi do dvou let něco stalo, nebo vám je někdo ukradl tak získáte nárok na pojistné plnění v hodnotě myslím že 75% pojistné částky z těch co jste si zakoupila, ale ted si nejsem jistá jestli říkám pravdu. Asi je lepší se zeptat v té optice jak to tam mají.

  #22343
  Zelenoocko
  Zelenoocko
  Účastník

  Tak jsem tam byla se na všechno sama poptat a jsem moudřejší konečně. Mají jich tam dost pěkných teda, takže ani nevím které tak s přítelem půjdeme tenhle týden něco vybrat společně aby mi trošku i on poradil a máte pravdu že je lepší je pojistit když jsem viděla kolik některé stojí.

  #22367

  Quineee
  Účastník

  Holky nevíte jestli tam prodávají i kontaktní čočky a to měření zraku je stejné jako u brýlí?

  #22388

  Veronicka
  Účastník

  Jasný jak u kontaktních čoček, tak u dioptrických brýlí je vždycky měření stejné, musí vám naměřit prostě kolik máte to se nijak neliší. A ty čočky tam prodávají, je dobré si zajít přímo do obchodu a zeptat se jak je aplikovat a jak s nimi zacházet aby vám i co nejdéle vydržely.

  #22664
  Komarkaa
  Komarkaa
  Účastník

  Chtěla bych to tu jen trochu oživit a zeptat se jestli jste tam některá nebyla kupovat náhodou teď jak mají tu akci 3 za cenu 1…Vyjde to fakt levněji si tam ty brýle koupit rovnou troje? dííík

  #22677
  Gabi
  Gabi
  Účastník

  Ahoooj. Necháš tam dost, ale v celku tě to vyjde levněji o dost. Já jsem tam byla před dvěma týdny cca a už máme brýle doma a nechaly jsme tam s manželem asi 11 tisíc za všechny .

  #22790
  Komarkaa
  Komarkaa
  Účastník

  Jasný no, s tím tak nějak počítám , že ta cena bude vyšší za ty troje, ale když to ve výsledku srovnám a vyšly by mě jedny třeba na ty 3 tisíce tak by to bylo super. A za jak dlouho jste je měla hotové? Já se tam chci jít zítra podívat tak jsem zvědavá jak tam dopadnu.

  #22815
  Gabi
  Gabi
  Účastník

  Měla jsem ty brýle poměrně rychle hotové asi 5 dnů jsem čekala a sami mi zavolali at si přijdu že je mám už připravené. Jinak už jste tam byla? Koukala jsem že akce nějak ke 4 končí tak jestli jste to nepropásla 🙂

  #22896
  Komarkaa
  Komarkaa
  Účastník

  Gabi stihla jsem to všechno naštěstí 🙂 Šla jsem se do toho Grandopticalu podívat hned druhý den a vzala jsem sebou i mamču abychom si koupily obě dvě. Měla jste pravdu že to je rychle, my jsme měli taky hrozně rychle hotové takže pecka. Jediný co si říkám že jsem si měla nechat možná ještě přeměřit zrak, ale to už je moje hloupost 😀

Aktuálně je na stránce zobrazeno 14 příspěvků - 1. až 14. (z celkem 14)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook