Geloren - kloubní výživa pro psy

Dárek pro těhotnou kolegyni

Úvod Diskuze Rodina a děti Dárek pro těhotnou kolegyni

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  LauraSkotish323 a poslední změna je stará 3 dny, 3 hodiny.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #23774

  Zuzu85
  Účastník

  Kolegyně z práce čeká v prosinci holčičku, chtěli bychom jí koupit nějaký dárek, který se jim bude hodit. Vůbec ale nevíme co. Máte nějaké doporučení?

  #23833

  daniellka
  Účastník

  Zkus třeba něco takového http://www.motherbox.cz/produkt/motherbox-holcicka/ Moc pěkny udělaný a kdyby sis nevybrala, tak si můžeš krabičku sama sestavit.

  #23870

  Zuzu85
  Účastník

  Děkuji, tohle se mi líbí, to je moc dobrý nápad.

  #24159

  Habannero
  Účastník

  My jsme naší kolegyňce dávali obleček, dudlík a dort z plínek pro mimčo a pro ni jsme nechali udělat bonboniéru, kam jsme nechali dát naši společnou fotku aby si na nás sem tam vzpomněla až bude doma 🙂

  #24319

  Sonia
  Účastník

  To dělá chocolissimo tady ty úžasné věci z čokolády, že ? 🙂

  #24407

  LauraSkotish323
  Účastník

  Sama mám dvě děti.. a když jsem se loučila v práci, tak mi jako vzpomínku dali fotku ze společných party, které jsme spolu prožili. 😀 Sice to od nich bylo trošku provokování, ale byla jsem ráda i tak. 🙂 Teď jsem objevila super e-shop, ve kterém si můžete vytvořit fotoplátno, fotokalendář atd. .. myslím, že je to dobrá připomínka „svobodného života“ 😀 😀 https://bit.ly/2PRYnr5

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook