Geloren - kloubní výživa pro psy

Dárek pro děti 4 a 6 let

Úvod Diskuze Rodina a děti Dárek pro děti 4 a 6 let

Zvolené téma obsahuje celkem 15 odpovědí. Do diskuze (7 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  Barbora a poslední změna je stará 2 hodiny, 32 minut.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 16)
  • Autor

reina
    Účastník

Ahojky, máme dcerku 4 roky a syna 6 let, chtěli bychom jim na Vánoce pořídit nějaký větší společný dárek, ale nějak nás nic nenapadá. Minule jsme koupili trampolínu, která má úspěch, ale tentokrát bysme chtěli něco dovnitř.. Máte někdo něco takovýho?

nemina
    Účastník

Zdravím, co třeba cihličky? 😉

reina
    Účastník

Jaké cihličky myslíš?

nemina
    Účastník

Myslím cihličky pro dětičky 🙂 Jedna z mála hraček, u které naši špunti vydrželi dlouho 🙂 Máme dvě sady a velký pokoj, takže se můžou vyřádit. Hned jak příjdou ze školky, letí k cihličkám 🙂

reina
    Účastník

Aha, teď se na to dívám na internet a vypadá to vážně zajímavě. Ještě jsem o ničem takovém neslyšela. Odpoledne to ukážu manželovi.

Barbora
    Účastník

hmm.společný dárek to je těžší 🙂
    Nějaké velké puzzle třeba? 🙂
    Nebo něco na tvoření 🙂
    Já jsem ted také objednávala dárky z internetu na Vánoce, pro děti. Už mám aspon po starostech 🙂

zuzlina
    Účastník

Objednáváte dárky z internetu, jo? A Barboro mohu se zeptat třeba odkud? Také by se mi hodilo doporučení, kam mrknout, někde kde mají výběr a není zas tak drahé.

nemina
    Účastník

Tak co manžel na to? :))

Barbora
    Účastník

zuzlino, tak to se mrkni na http://www.rajhracky.cz 😉
    Tam to je fakt fajn, mají tam toho mraky, za dobré ceny, doručení taky rychlé, hračky kvalitní.

reina
    Účastník

Manželovi se to taky moc zamlouvá, asi do toho půjdeme 🙂 Prý to mají i jeho kolega z práce..

Alena1
    Účastník

Inspiraci jsem ještě našla na nejkufry, mají krásné batůžky pro děti, i cestovní kufry s aktuálními motivy: Ledové království, Trollové, Pony, a tak.

Alexx
    Účastník

Ahojky 🙂 Já jsem synovi koupila tuto stavebnici http://www.magformers.cz/ Tak jen dávám další tip 🙂

nemina
    Účastník

Jo, tak to jsem zvědavá, co na to budou dětičky říkat 🙂 pak dej vědět!

zuzlina
    Účastník

Děkuju Barboro, dívala jsem se jen zběžně tedka (jsem v práci 😀 ) ale doma se na to kouknu jak budu mít klid. Už musím něco vybrat, aby to stihlo dojít 🙂

HelenaNor
    Účastník

Mně se líbí ten tip na dětské kufříky od Aleny. Potřeboval abych vše s motivem Ledového království, i papuče.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 příspěvků - 1. až 15. (z celkem 16)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

Facebook