Geloren - kloubní výživa pro psy

Dekolt – zóna zvýšené pozornosti

16.3.2017
Foto: 123rf.com

Všem je dobře známo, že ženský dekolt přitahuje velkou pozornost. A nejen mužskou. Ženy si také rády prohlížejí své sokyně. Zkoumají, v čem jsou na tom lépe než ony samy, hodnotí a závidí. Pokud nebudete o svou hruď dostatečně pečovat, přestože ráda nosíte trička s hlubokým výstřihem a v létě často chodíte na bazén, může se stát, že vaše poprsí bude okolí odpuzovat. A to byste přeci nechtěla. Muži naše prsa obdivují a zbožňují, takže berte v potaz skutečnost, že opečovávaná prsa mohou dělat opravdové divy!

Pokud si chcete zachovat hezké poprsí, nesmíte drasticky hubnout či naopak tloustnout. Rychlé váhové výkyvy se totiž budou v první řadě negativně odrážet na vzhledu vašeho dekoltu. Pokud záhy shodíte několik kilo, kůže na prsou bude vytahaná, protože se v procese rychlého hubnutí nebude stíhat zmenšovat. A naopak v případě, že přiberete třeba jen pár kilo, vaše hruď se může pokrýt nehezkými striemi.

Ale hlavu vzhůru, existuje totiž několik zaručených triků, díky kterým bude váš dekolt vypadat neodolatelně!

Musíte posilovat.

Jestliže budete každý den cvičit, vaše prsní svaly budou pořád ve formě. Jediné, co pro to musíte udělat, je najít si každý den alespoň 15 minut volného času. Výsledek uvidíte už za měsíc – vaše hruď bude vypracovanější.

Jak cvičit? Jednoduchý příklad: Nohy musí být roztaženy do šíře ramen, v rukách držíte činky a natažené ruce pomalu zvedáte do stran. Takový cvik opakujete minimálně 10krát. Dále spojíte dlaně před svou hrudí a vší silou je tlačíte proti sobě. Několik vteřin vydržíte a opakujete alespoň 15krát za sebou.

Dávejte si kontrastní sprchu.

Mnozí se toho obávají, ale dennodenně se sprchovat a přitom neustále měnit teplotu vody je velmi prospěšné. Horká voda totiž vaše cévy rozšiřuje a studená naopak stahuje. Díky takovému šokovému cvičení se vaše cévy stanou pevnými a elastickými. Nehledě na to, že díky tomu vlastně zesilujete své svaly a kůži, což dopomáhá k tomu, aby vaše hruď byla pevná a vypracovaná.

Noste pohodlné spodní prádlo

Mnohé problémy vznikají zejména kvůli nesprávné podprsence. Jestliže nosíte podprsenku, která vám je malá, nemůže váš krevní oběh pracovat tak, jak má, a kvůli tomu se vaše hruď začne stahovat. V krajním případě tím může být podpořen i vznik rakoviny. Jestliže naopak budete nosit zbytečně velkou podprsenku, vaše poprsí bude špatně podepřené, kvůli čemuž začne s postupem času nepěkně „vadnout“ a klesat a mohou se objevit i strie.

Používejte krém na prsa

Nesmí se zapomínat na to, že pro to, aby vaše poprsí bylo pevné a krásné dlouhá léta, je velmi důležité používat krém. Záleží však i na jeho výběru. Krém musí obsahovat kolagen, elastin a některé změkčující oleje. Takový krém je potřeba nanášet večer a ráno krouživými pohyby, nejlépe po koupeli.

Jste spokojená se svým poprsím?

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook