Geloren - kloubní výživa pro psy

Dámy, zpozorněte! Tenhle bude dobrý v posteli!

27.4.2016
Foto: pinterest.com

Možná už o svém novém objevu ledacos víte, ale určitě vás zajímá, jaký bude milenec… Bojíte se zklamání z postelového fiaska a rády byste znaly tipy, jak poznat, že bude v posteli stát za to? Nečekejte na společné poprvé! Už teď můžete poznat, jestli bude divoch, nebo jestli vás v posteli čeká pěkná nuda.

 … umí skvěle ovládat své auto

Ano! Je velmi pravděpodobné, že muži, kteří bravurně zvládají řídit své auto, budou stejně dobří v posteli. Líbí se vám, s jakým zaujetím si krotí svého miláčka se čtyřmi koly? A co teprve, až bude krotit vás!

… je to gurmán

Nebojí se zkoušet nové věci, a co se týče jídla, je velmi vášnivý? Pak i vás bude brát jako svoji sladkou odměnu, kterou si dokáže vychutnat. Muži, kterým stačí svíčková s knedlíkem, pravděpodobně nebudou velkými milovníky odvazu a žhavého napětí z nepoznaného ani v posteli.

… hezky se obléká a krásně voní

Muži, kteří mají dobrý vkus, také v posteli velmi dobře vědí, co je dobré a co ne. Není jim jedno, jak vypadají, ale zároveň dokážou být opravdovými tvrdými muži. Tady se zklamání nebojte.

… dobře líbá

Možná se vám to nezdá, ale umění líbat a být dobrý v posteli jde ruku v ruce. Dokázala byste se s ním líbat celé hodiny? Pak vám zaručujeme, že i v posteli to nebude žádná nula.

… umí tančit

Jak muž ovládá své i partnerčino tělo při tanci, mnohé napoví také o tom, jak zvládá svoji roli v posteli. Víte, že s ním ženy rády tvoří taneční pár, protože je dokáže pevně vést? Možná stejně pevně a jistě bude držet vaše vlasy, házet s vámi a … No však víte.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

… je bohatý

Umí sám vydělat velké peníze? Je zdravě sebevědomý? Nelimituje ho při každé situaci jeho stav konta? Pak to bude fajn chlap, který ví, co dělá. A to za každé situace. Běžte do toho.

… má sexy tělo

Rýsují se mu pod košilí svalnaté paže a vy si často představujete, jak si s vámi právě ony divoce pohrávají? Co si budeme povídat, sexy tělo je prostě sexy tělo. Pokud o sebe muž pečuje i v posilovně, bude mít dost sil vám ukázat, jak mrštný a vášnivý dokáže být.

… je sebevědomý

Mluví na konferenci k velké skupině lidí s klidem a v pohodě? Hýří vtipem, šarmem a sebevědomím tak, že se všechny ženy rozplývají při pohledu na něj? Pak se budete pravděpodobně rozplývat i vy, a to dost možná už na stole v konferenční místnosti.

Z jakých znaků sama poznáte, že bude váš vyvolený dobrý v posteli?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook