Geloren - kloubní výživa pro psy

Cvičte doma s online trenérkou!

19.2.2016
Cvičení doma

Krásné a pevné tělo je snem mnoha žen a možná i vy si říkáte, že byste mohla párkrát do týdne navštívit posilovnu… Pokud vás ale děsí přeplněné tělocvičny, ve kterých byste se navíc mezi těmi všemi svalovci necítila dobře, máme pro vás pohodlné řešení. S domácí online trenérkou můžete cvičit, kdy se vám to hodí z pohodlí domova, a navíc si můžete zvolit jakoukoliv partii, kterou chcete posílit. Pojďte se s námi inspirovat několika videi, která vám pomohou získat postavu vašich snů!

V čem jsou videa tak skvělá?

Domácí cvičení s videi na kanálu YouTube je velmi pohodlné nejen díky tomu, že se v domácím prostředí budete cítit pohodlně, benefitem je i dokonalá časová flexibilita. Zkrátka cvičíte, když na to máte čas. Nikdo vás neokukuje, nikdo nesleduje vaše výkony, jste tu jen vy a výzva pro hezčí tělo. Na internetu je navíc nekonečné množství posilovacích videí na všechny partie těla, takže začít můžete už dnes! Cvičit můžete jak s jednotlivými videi, tak s tzv. challenge videi, která se cvičí každý den stejně a vždy po pár dnech zvýší náročnost. Jedním z takových druhů videí je cvičení s Jillian Michaels.

Jak vůbec podle videí cvičit?

Úskalí cvičení doma je nedostatek vůle. Pokud vás cvičení nebaví nebo vás něco vyruší, snadno se dá přestat a říct si: „Večer to docvičím…“ Věřte, že nedocvičíte. Pokud se tedy rozhodnete cvičit a posilovat doma, nejlepší radou je vytvořit si plán. Cvičit můžete každý den půl hodiny nebo obden třeba hodinu v určitý čas. Je to čistě na vás, myslete ale na to, že jedině pravidelnost a trpělivost přinese výsledky. Dejte své rodině vědět, že dnes od 17 – 18 hodin jste zavření v pokoji a posilujete, nebude vás tak nikdo rušit a vy získáte dostatečný prostor pro sebe.

Nemůžu cvičit, nemám potřebné vybavení!

Na tuto výmluvu při domácím cvičení rychle zapomeňte. Ve většině videí trenérky žádné cvičební pomůcky nevyužívají, a pokud ano, určitě to budou takové, které máte běžně doma. Činky můžete nahradit plastovými lahvemi od minerálky, podložku velkou osuškou a podobně. Pokud se však do cvičení opravdu vrhnete, podložku, činky nebo posilovací gumu si lehce za pár korun pořídíte.

Namotivovali jsme vás? Začněte už dnes po práci nebo škole! Pro lepší start pro vás máme 5 tipů na posilovací videa, ke kterým nepotřebujete žádné pomůcky, a tedy žádné výmluvy. Pojďme na to!

30 denní výzva s Jillian Michaels – level 1:

 Krásný zadeček na vás čeká zde:

Pevné paže? Ano!

Sexy ploché bříško získáte díky tomuto videu:

Vypracované nohy za pouhých 10 minut denně:

Preferujete cvičení z pohodlí domova, nebo se bez své oblíbené posilovny neobejdete?

Tereza Obořilová

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook