Geloren - kloubní výživa pro psy

Co znamenají čísla, která se vám v životě opakovaně ukazují

16.10.2017
Foto: 123rf.com

Taky se vám už stalo, že jste se podívali na hodiny a byla přesně půlnoc nebo často potkáváte auto s podobnou SPZ značkou? V životě se vám mohou ukazovat čísla, která se opakují a objevují velmi často. Podívejte se, co tyto vzkazy mohou znamenat.

00:00 – Do života vám může přijít nečekaná zpráva, která vás překvapí. Možná tomu ještě nebudete rozumět, ale brzy se vaše situace projasní.

111 – Tato čísla ukazují, že jsou vyšší síly na vaší straně. Může to znamenat také pomoc kamaráda nebo přítele, která přijde v pravou chvíli.

12:12 – Jedná se o impuls, který vás má nakopnout a postrčit ke správné cestě. Měli byste věnovat více času zábavě a zážitkům.

13:13 – Tato čísla znamenají rychlejší vývoj všech aktivit a zaslouženou odměnu za vaši skvěle odvedenou práci.

20:20 – Tento čas znamená varování, a to hlavně v oblasti mezilidských vztahů. Dejte si pozor na to, jaké lidi si držíte blízko u sebe.

22:22 – Tento čas a tato čísla značí nejsilnější propojení s duchovním světem. Přicházejí důležité vize, sny a také nadpřirozené prožitky.

333 – Větší množství trojek vždy značí lásku a pomoc od blízkých, od předků nebo od velmi blízkých přátel, kteří vás nenechají v problémech o samotě.

444 – Čtverky ukazují, že to, nad čím přemýšlíte, je správné. Ujišťují vás v tom, že každý krok, který děláte s citem, je ten správný.

555 – Pětky mohou znamenat velké životní změny. Rozhodně se připravte na to, že se váš život může obrátit vzhůru nohama.

666 – Šestky jsou jakýmsi varováním, že příliš řešíte peníze, hmotné statky a ulpíváte na věcech, které nejsou hlavní pro šťastný a spokojený život.

777 – Sedmičky značí, že všechno, na co sáhnete, se vám podaří. Je to nejpříjemnější kombinace čísel.

888 – Neustále se opakující osmičky pak znamenají ukončení určité části života a příchod něčeho nového. Těšte se, že konečně sklidíte to, co jste zaseli.

999 – Devítky se týkají osobního života a lásky. Uvědomte si, koho máte po boku, a zajímejte se, jestli je to ten správný člověk.

000 – Pokud se vám neustále objevují tři a více nul, znamená to, že se kruh zvolna uzavírá a vy byste neměli žít minulostí ani budoucností, nýbrž prožít přítomnost naplno.

Jaká čísla často vidíte vy?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook