Geloren - kloubní výživa pro psy

Co se ženám honí v hlavě při sexu s novým partnerem

23.8.2017
Foto: 123rf.com

Jak je známo, ženy mají tu výhodu, že na rozdíl od mužů dokáží myslet na několik věcí naráz. Jakmile se jedná o sex, naše výhoda se však rázem mění ve velké mínus. Při milování nás totiž můžou zasypat skutečně nepotřebné myšlenky, které nám akorát tak kazí požitek z příjemné chvilky.

Zejména při sexu s novým partnerem naši mysl mohou obklíčit zcela nečekané úvahy, díky kterým se nedokážeme pořádně uvolnit. Muži jsou na rozdíl od nás v intimních chvílích schopni absolutní koncentrace, a jak jste si už zřejmě stačily všimnout, problém s vyvrcholením je většinou netrápí.

Jaké myšlenky tedy sužují ženské hlavinky ve chvílích, kdy by se měly oddat pořádné rozkoši?

Půjde mu to?

Zřejmě každou ženu při prvním styku s novým partnerem trápí úvahy nad jeho dovednostmi. Možná bude mít problém s erekcí? Možná se udělá předčasně a nic z toho nebudu mít? Nemyslete na to nejhorší a vrhněte se na věc. Možná ještě budete příjemně překvapená.

Co když mě chce jenom na to jedno?

A možná i vy ho chcete jenom na to jedno a pouze se stydíte si to přiznat. Možná se vzájemně testujete anebo před vámi právě leží osudová láska. Risk je zisk, milé dámy.

Kolikátý muž už to bude?

Podobné myšlenky vrtají v hlavě zejména ženám, které dlouho neměly stálého partnera a v poslední době si spíše užívají. Trochu se stydí, ale dlouho je podobné úvahy trápit nebudou, jelikož si uvědomí, že na tom přeci není nic až tak špatného.

Jsem tlustá, budu se mu líbit?

Všechny ženy se chtějí líbit, ale z druhé strany by si ty z nás, které byly obdarovány kypřejšími tvary, měly uvědomit, že s tím do toho přeci šel. Oblečení sice nějaký ten faldík může skrýt, ale konkrétní typ figury určitě ne, takže na podobné věci nemyslete. Kdybyste se mu nelíbila, tak vás pošle k šípku hned ze začátku.

Neotěhotním?

Všechny ženy, které neužívají hormonální antikoncepci, se početí potomka hned na počátku „vztahu“ dost děsí. Proto se nenechte zmást jeho sliby, že je zkušený a umí si dávat pozor, přinuťte ho, aby si vzal kondom, nebo se postarejte o ochranu sama.

Neměla bych si dát ještě sprchu?

Můžete rychlostí blesku vyběhnout do sprchy, anebo risknout, že se mu vaše přírodní vůně bude líbit. Pokud jste měla náročný den, raději na pár minut narušte vášnivou chvilku a do sprchy si skutečně skočte. Budete se cítit mnohem lépe a uvolněnější.

Také máte problém s přemírou myšlenek při sexu s novým protějškem? Raději vypněte, skočte do peřin a nechte se partnerem hýčkat!

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook