Geloren - kloubní výživa pro psy

Co prozradí oblíbená barva o vaší psychice a povaze

24.1.2017
Foto: ad-x.co.uk

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč máte určité barvy rádi a jiné naopak vůbec? Obliba určitých barev není náhodná. Je téměř vždy spojena s vaším psychickým stavem a vaší povahou. Podívejte se na charakteristiku své oblíbené barvy a pak také na svou neoblíbenou. Zjistíte, co vás k vašemu výběru vede.

Černá barva

Pokud milujete černou barvu, znamená to, že v životě často zažíváte extrémní situace. Málokdy se spokojíte s obyčejným nudným životem. Rádi se bouříte proti autoritám, stavíte se vždy do opozice a mnohdy šokujete ostatní. Je to také barva tvrdých a silných jedinců.

Pokud tuto barvu nesnášíte, často se ztrácíte v tom, zda uspokojit své potřeby, nebo se obětovat pro druhé. Vždy myslete na to a připomínejte si, že v životě  je potřeba hlavně rovnováha.

Bílá barva

Obliba bílé barvy o vás vypovídá, že jste v životě nejistí, málokdy si dokážete prosadit vlastní názor a často se ani rozhodovat nechcete. Neumíte dobře vyjadřovat pocity a mnohdy jste zbytečně chladní.

Pokud nemáte rádi bílou, na svět se díváte hlavně skrze své srdce a pocity. Nemáte velké plány a ideály, nechcete být bohatí a vaší tužbou je spíš emocionálně nabitý život a možná i nějaké to vzrušující dobrodružství.

Šedá barva

Milujete-li šedou, vaší oblíbenou odpovědí je nejspíš slovo „nevím“. Nechcete patřit ani na jednu, ale ani na druhou stranu. Nezúčastňujete se mnohých aktivit a často jen čekáte, co samo přijde. Jste však velmi inteligentní a máte všeobecný přehled.

Pokud tuto barvu nemáte rádi, máte v sobě napětí a často si nestojíte za vlastním rozhodnutím. Také si příliš nevěříte a máte strach z toho, že zažijete zklamání a neúspěch.

Hnědá barva

Milujete pohodu a klid. Uspokojuje vás, když máte plný domov lidí, zvířat a tyto vztahy vás opravdu naplňují. Vnímáte život všemi smysly. Je pro vás důležité dělat věci tak jednouše, jak jen to jde, ale vždy naplno.

Pokud se hnědé vyhýbáte, znamená to, že máte až příliš vysoké sebevědomí a zároveň vysoké nároky na sebe i na ostatní. Zkuste se vrátit nohama na zem.

Fialová barva

Pokud jste si vybrali fialovou barvu, jste velmi intuitivní bytost. Mnohdy vidíte dál než ostatní, ale často se může váš život zdát nestabilní a nerealistický. Jste však citliví a vždy se snažíte najít vhodné řešení. Přitahuje vás tajemno a záhady.

Pokud je tato barva vaše neoblíbená, jste nejspíš realista a ke všemu potřebujete mít důkazy a ideálně technické a viditelné řešení.

Modrá barva

Modrá je ideální barva k relaxaci. Ve svém životě toužíte hlavně po klidu. Máte rádi krásu a také ji obdivujete. Umíte se vcítit do druhých a často jste jejich vrbou, které se dá svěřit jakékoliv tajemství. Jste dobrým člověkem s velkým srdcem.

Pokud nemáte modrou rádi, zažíváte neklid a nejste se svým životem spokojeni. Odpor k modré barvě může také naznačovat, že vás někdo omezuje a vám chybí potřebná svoboda.

Foto: fastcoexist.com

Foto: fastcoexist.com

Zelená barva

Tato barva z vás činí pevnou a nezdolnou bytost. Díky zelené umíte vytrvat u všeho, do čeho se pustíte. Je to také barva přirozenosti, souznění s přírodou a návratu ke starým tradicím. Jste dobrými kamarády a spokojenými partnery.

Pokud se této barvě vyhýbáte, máte problém s vlastním já anebo vás někdo hodně zranil. Možná ztrácíte i víru v sebe sama.

Červená barva

Výběrem této barvy o sobě říkáte, že jste plní energie a vitality. Milujete sex, soutěže a výzvy. Téměř vždy jednáte impulzivně a jste neobvykle aktivní. V životě toužíte po úspěchu, obdivu a slávě. Chcete být vždy dominantní a vedení ostatních vám nedělá problém. Jste schopni z celé duše milovat – stejně tak z celé duše nenávidět.

Pokud se této barvě bráníte a nemáte ji rádi, znamená to, že jste líní, málo pečliví anebo vyčerpaní. Nemáte rádi změny a nechcete na svém životě nic měnit.

Žlutá barva

Žlutá barva ukazuje na veselou a uvolněnou bytost, která ostatní vždy překvapí skvělými nápady a hlavně spontánním chováním. Máte velké sny, touhy a cíle, jste nejen optimista, ale také idealista.

Pokud tuto barvu nemáte rádi, jste zklamaní nebo zlomení. Nevěříte lidem, nic moc vás nebaví a život vás nenaplňuje. Možná jste si jen dali zbytečně velké cíle, kterých nejde jen tak snadno a rychle dosáhnout.

Kterou barvu máte rádi a kterou ne? Sedí na vás uvedená charakteristika?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook