Geloren - kloubní výživa pro psy

Co o vás vypovídá domácí mazlíček?

3.9.2015
Foto: 123rf.com

Věděli jste, že domácí mazlíček o vás může mnohé vypovídat? Podívejte se na seznam domácích mazlíčků a zkuste se zamyslet, jestli na vás charakteristika jejich „páníčka“ sedí. Můžete zde najít také svého partnera a dozvědět se něco zajímavého i o něm. Všechno však berte s rezervou a spíše pro zábavu, protože i klidný pejskař nebo tajemný milovník hadů vás může nečekaně překvapit!

Pes

Pokud má člověk doma psa, znamená to, že není líný, protože každý pes potřebuje dostatek pohybu a venčení je na denním pořádku. Člověk se psem je společenský, má smysl pro humor a také pro spravedlnost. Je spolehlivý, dokáže naslouchat a dá se mu opravdu věřit. Nikdy vás nenechá ve štychu a vždy za vámi bude stát.

Kočka

Pokud má člověk doma kočku, je velmi bystrý a mrštný. Vždycky zareaguje v pravou chvíli, za což ho okolí obdivuje. Každý nezdar dokáže proměnit v úspěch a každého okouzlí. Je vždy uprostřed dění a obdivován. Sám si vybírá, s kým se bude přátelit nebo spíš komu dovolí, aby byl jeho přítelem nebo dokonce partnerem. Občas se tento člověk zdá nedosažitelný a namyšlený, ale ve skutečnosti jen zná svou cenu.

Papoušek

Pokud má člověk doma papouška, rád si povídá a baví se. Rozhodně je inteligentní a má šarm. Má rád tanec a hudbu a nezkazí žádnou legraci. S takovým člověkem se nikdy nikdo nenudí. Miluje také klepy a vždycky ví, co se kde děje. Zvládá být na více místech zároveň a nic pro něj není překážkou, ale naopak výzvou!

Rybičky

Pokud má člověk doma rybičky, je totální pohodář. Nic neřeší, je flegmatik a má rád svůj klid. Vždy vás ale pozitivně naladí a přenese na okolí svou dobrou náladu. Nikdy nevyletí jako čertík z krabičky a vždycky naslouchá. Navíc dokáže skvěle poradit a jen tak něčeho se nezalekne.

Hlodavci

Pokud má člověk doma hlodavce, jako je například křeček, morče, činčila a další, znamená to, že je kreativní. Bohém s duší umělce, který ale rozhodně ví, co chce. Je také upřímný a dokonce i tvrdohlavý. Má plnou hlavu nápadů a vždycky vymyslí něco šíleného. Kromě toho si jde vždycky za svým snem. S takovým člověkem se nikdy nebudete nudit.

Hadi, pavouci

Pokud má člověk v zálibě hady, pavouky nebo podobné exotické „mazlíčky“, bude určitě originální. Vždycky se chce tak trochu odlišovat od ostatních. Možná je i mírný introvert a samotář. Má rád tajemné věci a vždy se najde něco, co o něm nikdo ani netuší. Je to člověk více tváří a okolí musí být opatrné, kterou vlastnost v daném člověku svým chováním probudí.

Hospodářská zvířata

Pokud má člověk doma hospodářská zvířata, jako jsou ovce, kozy, krávy, prasata, rozhodně bude starostlivý a pečující partner. Vždycky bude mít doma navařeno a uklizeno. Občas je ale potřeba trochu jej popostrčit, aby se víc odvázal a bavil. Tento člověk je vždy dochvilný a pro druhé by se rozdal. Má opravdu dobré srdce.

Tak jakého mazlíčka máte doma vy? A sedí tento popis i na vás?

Michaela Michalíková

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook