Geloren - kloubní výživa pro psy

Co na sebe do tropických veder? Potisky tropické zeleně!

4.8.2016
Foto: pinterest.com

Exotické palmy a květiny, slaný svěží vzduch, šumění moře, rozpálené slunce a příjemná taneční melodie linoucí se z restaurace opodál… Komu by se nelíbil takový ráj na zemi? Ať už se na dovolenou chystáte k moři, nebo zůstáváte ve městě, můžete si klidnou tropickou atmosféru připomenout alespoň v šatníku. Jedním z největších letních módních trendů je totiž letos potisk tropických rostlin!

Jak celoplošné potisky vybrat

Jako každý jiný výrazný vzor, i tento vybírejte pečlivě. Jste-li spíše drobnější postavy, zkuste najít co nejdrobnější motiv, abyste svoje oblečení nosila vy a ne ono vás. Jste-li spíše tmavý typ, zkuste najít světlé tropické látky, třeba i na bílém podkladu, které budou krásně kontrastovat s vaší pletí.

Šaty a overaly

Krásné, elegantní, pohodlné – každá si je zamiluje. Zvolíte-li si outfit, který je celý v jednom tropickém potisku, dejte si jenom pozor na doplňky – směřujte do jedné konkrétní barvy nebo zvolte zlatou.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Kombinování s dalším oblečením

Máte-li vzorovanou pouze halenku nebo sukni, při výběru ostatních kousků se podívejte pečlivě na škálu barev, které vzor obsahuje, a vyberte jednu z nich. Může to být klidně i úplně drobná tečka modré – jakmile si obléknete další kus ve stejné modré, detail se krásně vyloupne.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Můžete ale samozřejmě i zariskovat. Kombinování vzorů je v poslední době čím dál oblíbenější, a tak můžete popustit uzdu své kreativitě také. Ani zde ale nejděte do extrémů. Dvě barvy obou kousků by měly být stejné (černá, bílá) a jedna se v každém kousku může lišit (žlutá, zelená).

Vlasy a make-up

Jelikož je tropický vzor sám o sobě velice výrazný a jelikož předpokládáme, že se bavíme o outfitu pro horký letní den, doporučujeme, abyste tentokrát make-up řešila jen úplně okrajově. Méně je více, držte se přirozené nude palety. Co se účesu týče, platí stejná rada. Rozpuštěné, volně vlající vlasy vždycky vypadají nejlépe.

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Líbí se vám tropické vzory na oblečení? A kam se vlastně chystáte na dovolenou?

Natalie K

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook