Geloren - kloubní výživa pro psy

Co mužům nejvíce vadí na ženách

16.3.2015
Foto: 123rf.com

Různým mužům se líbí různé ženy, o tom nelze pochybovat. Existují však i některé věci, kvůli kterým nás většina mužů háže do jednoho pytle. My ženy totiž máme jednu schopnost, a tou je spolehlivé dělání a říkání věcí, které muže neskutečně vytáčejí.

Že jsou muži a ženy každý z jiné planety, to už dávno víme. Nejspíš i to je důvod, proč si opačná pohlaví občas naprosto nerozumějí. Co všechno mužům na vás může vadit? Čtěte dál, možná zjistíte, že to nejsou žádné malichernosti.

Ženy „psycholožky“, které ví všechno, a to zejména o mužích

Muži opravdu nesnáší, když jim žena začne radit, jak mají něco dělat, aby to bylo správně. Ještě víc jim vadí různé rádoby psychoanalýzy podle toho, jak drží kartáček na zuby, nebo jak dlouhý mají palec u nohy. Jste jeho partnerka a ne matka, tak se ho nesnažte vychovávat.

Otázky na úrovni „nepříliš vysoké inteligence“                     

Některé ženy možná prohlásí, že ony tedy rozhodně ne, ale zkuste se zamyslet nad tím, jak často se snažíte zavést s mužem různé nesmyslné debaty o ničem, které muže vůbec nezajímají. Tyto debaty ještě prokládáte hromadou otázek, na které vlastně ani nechcete slyšet odpověď a když, tak jedině tu, která vám dá za pravdu.

Nedochvilnost

Ženy prostě nestíhají a často chodí pozdě, a to zejména tehdy, když na ně jejich partner již netrpělivě čeká. Svými pozdními příchody svého muže vytáčíte do běla a je jen otázkou času, kdy bouchne a nebude s vámi chtít už nikam chodit. Zkuste být alespoň občas připravená v dostatečném předstihu nebo přijít na domluvené místo včas.

Podrobné líčení ze života kamarádek

Stejně jako vás většinou nezajímá, kolik gólů dal oblíbený fotbalový tým vašeho muže, jemu zase vůbec nepřijde důležité, že Anča má nový účes, který jí vůbec nesluší a Heduš po Vánocích přibrala deset kilo.

Změny v interiéru, sama na sobě a v neposlední řadě i na muži…

Ženy mají občas tendence všechno od základů měnit, svůj účes, svůj šatník, interiér bytu a bohužel také svého muže. Muži změny obecně nemají rádi a nechápou, proč by se něco mělo měnit, když po staru to funguje také.

Odpor k filmům o mrtvolách, upírech, válce a mimozemšťanech

Tyto filmy ženy obvykle nesnášejí, zato s velkou dychtivostí koukají na nekonečné seriály a zamilované uplakané filmy. Pokud doma chcete mít klid zbraní, měla byste respektovat možnost, že váš partner půjde na zombie film s někým jiným než s vámi.

Máte to také tak? Nebo vašeho muže spolehlivě vytočí něco úplně jiného?

Martina Mádlová

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook