Geloren - kloubní výživa pro psy

Chcete mít krásné oči? Otestovaly jsme pro vás řasenku Velvet Volume Mascara z kolekce False Lash Effectod Max Factor

31.7.2015
Foto: Max Factor

Každá z nás chceme mít krásné a především husté a dlouhé řasy. Hledání té pravé řasenky však může být během na dlouhou trať. My jsme pro vás otestovaly novinku od Max Factor, řasenku Velvet Volume. Je opravdu tak dobrá, jak slibuje? Čtěte!

Co tato řasenka slibuje?

Zatímco většina objemových řasenek nechává naše řasy tuhé a křehké, tato řasenka má pomocí kartáčku pro bohatý objem řas a nadýchaného krémového složení s přírodním včelím voskem pozvednout naši přirozenou krásu. Výsledkem by měly být sametově hebké, intenzivně černé a zároveň objemné řasy.

Začínáme s testováním!                     

Foto: Max Factor

Foto: Max Factor

Řasenku jsem nanášela jako obvykle. Už po prvním nanesení řasy krásně pročesala a rozdělila. Kartáček má různě rozmístěné krátké a delší štětinky, které zachycují jednotlivé řasy, včetně těch nejmenších. Díky kartáčku řasy dostaly objem již od kořínků.

Nejvíce jsem ocenila to, že si kartáček vyhrál i s krajními řasami, které krásné protáhl a zvýraznil. Především díky tomu byly mé řasy jakoby hustší a košatější. Přesto však zůstaly neslepené a přirozené. Když jsem si na své řasy sáhla, byly stále jemné a pružné, nebyly na nich žádné nežádoucí chuchvalce, velké nánosy nebo nepřirozené tuhé shluky. Řasy po aplikaci vypadají přirozeně, ale zároveň vytvoří husté a dlouhé vějířky. Řasenku jsem měla na očích celý den a oči zůstaly stále krásné a především nerozmazané.

Na závěr…                                          

Foto: Max Factor

Foto: Max Factor

Řasenka naprosto splnila moje očekávání. Řasy neskutečně zvýraznila a zvětšila, ale zároveň zůstaly jemné a přirozené. Měla jsem ji na očích celý den a cítila jsem se téměř jako nenamalovaná, ale výrazně krásnější. U některých řasenek mívám problém, že mě po několika hodinách začnou pálit oči nebo dokonce slzím. S touto řasenkou bylo naštěstí vše v pořádku. Vůbec se nemazala a řasy byly po celý den na dotek jemné a přitažlivé.

Nová řasenka Velvet Volume Mascara od Max Factor bude k dostání ve vybraných drogériích a parfumeriích již od srpna za doporučenou cenu 419 Kč.

Andrea Malá

DOPORUČUJEME

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Facebook